Schneider B+W 62mm Cross 4X

Код товару: 13949
Фото: Schneider B+W 62mm Cross 4X

У наявності

Ціна: 1 864 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

B+W F-Pro Cross 4X 

Ефектний зоряний фільтр B+W F-Pro Cross 4X має растрову сітку з перпендикулярним розташуванням ліній та квадратними комірками сітки, що забезпечує створення чотирьох «зоряних» променів навколо кожної ділянки, що світиться, через заломлення світла. Щоб отримати необхідний кадр, варто проекспериментувати з діафрагмою та повернути «зірочку» навколо осі.  Довжина променів залежить від фокусної відстані об'єктива: у телеоб'єктивів вона довша, у ширококутних лінз –  коротша.

Крапки, що світяться, з чотирма «зоряними» променями виглядають дуже ефектно та привабливо на темному навколишньому тлі. «Зірки» пофарбовані в основному в колір джерела світла, але також можуть слабо відливати всіма кольори веселки. Напрямок променів завжди перпендикулярно лініям растрової сітки. Оправа фільтра повертається, щоб забезпечити оптимальне вирівнювання зображення в полі видошукача (для дзеркальних фотокамер) або на екрані монітора (для цифрових камер). Усі «зіркові» фільтри B+W також можна використовувати з відеокамерами.

Пластиковий кейс для зберігання та транспортування. Вироблено в Німеччині.

Покриття: E
Діаметри: 62

Матеріал: скло Шотта
Матеріал оправи: латунь 

 
 
 

Schneider B+W 62mm Cross 4X - в каталозі abcphoto.com.ua. Якщо потрібно замовити Фільтри або інші елементи фотототехніки не покидаючи будинок, відвідайте наш електронний магазин АВС Фото. Вам потрібно розглянути варіанти та підібрати Фільтр за бюджетною ціною? Щоб правильно підібрати Фільтр, за допомогою нашої системи фільтрів. Введіть: Schneider B+W і перед вами будуть усі Фільтри Schneider B+W. У нас вибір фототехніки не триватиме багато часу. Ніяких сумнівів як товари. Вся фототехніка, яку можна замовити у нас, створені відомими виробниками, наприклад Tamron. З'явилися під час замовлення Schneider B+W 62mm Cross 4X Запитайте нашого менеджера. Відправляємо продукцію в Чернігові в потрібні терміни.

Покриття: E
Діаметри: 62

Матеріал: скло Шотта
Матеріал оправи: латунь