Schneider B+W 72mm Cross 4X

Код товару: 13951
Фото: Schneider B+W 72mm Cross 4X

У наявності

Ціна: 2 119 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

B+W F-Pro Cross 4X 

Ефектний зоряний фільтр B+W F-Pro Cross 4X має растрову сітку з перпендикулярним розташуванням ліній та квадратними комірками сітки, що забезпечує створення чотирьох «зоряних» променів навколо кожної ділянки, що світиться, через заломлення світла. Щоб отримати необхідний кадр, варто проекспериментувати з діафрагмою та повернути «зірочку» навколо осі.  Довжина променів залежить від фокусної відстані об'єктива: у телеоб'єктивів вона довша, у ширококутних лінз –  коротша.

Крапки, що світяться, з чотирма «зоряними» променями виглядають дуже ефектно та привабливо на темному навколишньому тлі. «Зірки» пофарбовані в основному в колір джерела світла, але також можуть слабо відливати всіма кольори веселки. Напрямок променів завжди перпендикулярно лініям растрової сітки. Оправа фільтра повертається, щоб забезпечити оптимальне вирівнювання зображення в полі видошукача (для дзеркальних фотокамер) або на екрані монітора (для цифрових камер). Усі «зіркові» фільтри B+W також можна використовувати з відеокамерами.

Пластиковий кейс для зберігання та транспортування. Вироблено в Німеччині.

Покриття: E
Діаметри: 72

Матеріал: скло Шотта
Матеріал оправи: латунь 

 
 
 

Schneider B+W 72mm Cross 4X - в онлайн-магазині abcphoto. Якщо потрібно замовити Фільтри А також інші фотоаксесуари не покидаючи квартири, відвідайте наш онлайн магазин АВС Фото. Виберіть із пропозицій Фільтр з вигодами для бюджету Щоб правильно підібрати Фільтр, Скористайтеся нашою навігацією. Введіть: Schneider B+W і перед вами з'явиться Фільтри Schneider B+W. У нас підібрати фототехніку найпростіше. За якість товарів можна не хвилюватися. Всі фотоаксессуари, які є у нас, створені найкращими світовими виробниками, наприклад Hoya. Виникли при замовленні Schneider B+W 72mm Cross 4X Запитайте фахівців в онлайн-режимі. Відправляємо продукцію в Івано-Франківську якомога швидше.

Покриття: E
Діаметри: 72

Матеріал: скло Шотта
Матеріал оправи: латунь