Schneider B+W 72mm 81-A MRC

Код товару: 14447
Фото: Schneider B+W 72mm 81-A MRC

У наявності

Ціна: 2 432 2 363 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

B+W F-Pro KB-15 MRC (80 A)

Світлофільтр B+W F-Pro KB-15 MRC дозволяє застосовувати позитивну плівку денного світла при освітленні галогенними лампами, а також дуже світлими (1000 Вт) або слабкішими (25 Вт) лампами розжарювання.

Застосовується при зйомці на денній плівці, ефект «під ніч». Застосовується при зйомці в студії на денну плівку або денний слайд з лампами розжарювання (які мають колірну температуру 3400°). 

Багатошарове покриття MRC – це система покриття лінз B+W. MRC (multi resistant coating) - це 8-шаровий процес покриття скла, який зменшує відображення, створює водостійкий шар (гідрофобне покриття) та забезпечує стійкість до подряпин.

Фільтр фактор 2.2. Пластиковий кейс для зберігання та транспортування. Вироблено в Німеччині.

Покриття: MRC 

Діаметри: 72

Матеріал: скло Шотта

Матеріал оправи: латунь

 

Schneider B+W 72mm 81-A MRC - в інет-магазині abcphoto.com.ua. Якщо потрібно замовити Фільтри А також інші фототовари не покидаючи житла, відвідайте наш онлайн-каталог abcphoto.com.ua. Вам слід розглянути варіанти та вибрати Фільтр за бюджетною ціною? Щоб запросто підібрати Фільтр, за допомогою зручної навігації. Введіть: Schneider B+W і Вам будуть показані всі Фільтри Schneider B+W. У нас ви швидко підберете потрібні фототовари. В якості товарів можна бути повністю впевненими Всі фототовари з каталогу створені найкращими світовими виробниками, наприклад Schneider B+W. З'явилися при покупці Schneider B+W 72mm 81-A MRC Запитайте нашого кваліфікованого персоналу. Замовлення можна забрати в Одесі без затримок.

Покриття: MRC 

Діаметри: 72

Матеріал: скло Шотта

Матеріал оправи: латунь