Sony FE 55mm F1.8 ZA Sonnar T* (SEL55F18Z.AE)

Код товару: С000003293
Фото: Sony FE 55mm F1.8 ZA Sonnar T* (SEL55F18Z.AE)

У наявності

Ціна: 38 999 грн

Гарантія

24 місяця від виробника


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Разом дешевше

Об'єктив Sony FE 55 мм f/1.8 ZA Sonnar T* Carl Zeiss (SEL55F18Z.AE)

 

Максимальна світлосила f/1.8 для широких творчих можливостей

Знаменитий рівень контрастності та різкості оптики ZEISS дозволять розкрити весь потенціал повнокадрових матриць, якими оснащені камери Sony серії α7. А максимальний отвір діафрагми f/1.8 у свою чергу дозволяє досягти чудового розмиття фону. Також за рахунок такої високої світлосили можна досягти більшої глибини різкості. Світлосильні об'єктиви також забезпечують максимальну перевагу під час зйомки в умовах низького освітлення.

 

Плавне дефокусування підвищує глибину та об'єм зображення

9-пелюсткова кругова діафрагма поєднується з передовою оптикою, забезпечуючи виразний ефект дефокусування. Це дозволяє виділити об'єкт зйомки в кадрі і природно розподілити світло в кадрі так, щоб глядач не відволікався на незначні фонові деталі.

    

 

Sony та Zeiss поєднують зусилля для досягнення кращої якості зображень

Удосконалені технології, які є результатом спільної роботи Sony та Zeiss, поєднують прецизійну оптичну конструкцію з трьома асферичними елементами, два з яких двосторонні. Це забезпечує ефективне придушення всіх видів аберації і дозволяє досягти чудового рівня різкості та контрастності по всій площі кадру. Покриття ZEISS T* пригнічує внутрішні відблиски та забезпечує вражаючу контрастність світлих та темних ділянок зображення.

  

 

Впевненість під час зйомки в будь-якій ситуації

Найцікавіші та найвиразніші кадри виходять у складних умовах зйомки. Пилозахисна конструкція цього об'єктиву дозволяє використовувати його в помірно вологих або запорошених робочих умовах, що гарантує впевненість при зйомці в будь-якій ситуації.

  

 

Визначна кольоропередача та контрастність

Важливим фактором для цього є покриття ZEISS T* , яке ефективно пригнічує паразитні відбиття, що може призвести до значного зниження якості зображення. Блики та ефекти двоїння зображення знижуються, забезпечуючи покращений контраст та кольору, що надає зображенню особливу глибину та об'єм.

        

Sony FE 55mm F1.8 ZA Sonnar T* (SEL55F18Z.AE) - на надійному сайті abcphoto. Якщо терміново потрібно замовити Об'єктиви А також інші фототовари не встаючи з крісла, зайдіть до нас у онлайн-супермаркет abcphoto.com.ua. З асортименту підберіть Об'єктив за бюджетною ціною? Щоб максимально просто підібрати Об'єктив, за допомогою нашої системи навігації. Введіть: Sony і Вам будуть показані всі Об'єктиви Sony. У нас вибір фототехніки не триватиме багато часу. Не варто сумніватися як товари. Вся фототехніка з нашого каталогу випускають відомі виробники, наприклад Nikon. Якщо з'явилися при виборі Sony FE 55mm F1.8 ZA Sonnar T* (SEL55F18Z.AE) Запитайте наших менеджерів. Доставка проводиться Вінниці найшвидше.

Тип об'єктиву
Портретний FIX
Модель
FE 55 мм f/1.8 ZA Sonnar T* Carl Zeiss
Діаметр фільтра, мм
49
Розмір матриці
Full frame
Фокусна відстань
55
Кути огляду
-
Габарити
64.4 x 70.5
Конструкція
Без частин, що висуваються
Мінімальна дистанція фокусування, м
0.5
Мінімальна діафрагма
f/22
Кількість пелюсток діафрагми
9
вага, кг
281
Кріплення об'єктиву (байонет)
Sony E-mount
Стабілізація зображення
Ні
Максимальна діафрагма
f/1.8
Макрозйомка
Ні
Країна виробник
Таїланд
Артикул
SEL55F18Z.AE