Sony FE 35mm F1.4 ZA Distagon T* (SEL35F14Z.SYX)
Код товару: С000004411
Нема в наявності
Гарантія
24 місяця від виробника
Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз
Умови доставки та оплати
Світлосильний повнокадровий об'єктив ZEISS Distagon 35 мм F1.4 - це чудовий вибір для зйомки з рук в умовах низького освітлення в приміщенні, а також при нічній зйомці.
Чіткість та різкість по всій площі кадру
Для зйомки в умовах низького освітлення та м'якого ефекту
Чудові кольори та контраст
Швидкість та точність роботи моторизованої системи фокусування DDSSM
Оптимізовано як для фото-, так і відеозйомки
Висока надійність навіть у найсуворіших умовах
Sony FE 35mm F1.4 ZA Distagon T* (SEL35F14Z.SYX) - в онлайн-маркеті abcphoto. Якщо терміново потрібно вибрати Об'єктиви А також інші елементи фототехніки не встаючи з дивана, зайдіть у наш електронний маркет АВС Фото. Виберіть із каталогу Об'єктив за доступною ціною. Щоб правильно підібрати Об'єктив, скористайтеся нашими фільтрами. Введіть: Sony і Ви побачите список з Об'єктиви Sony. У нас ви швидко оберете необхідні фототовари. За якість товарів можна не хвилюватися. Товари, які можна купити у нас, створені відомими компаніями, наприклад Laowa. З'явилися при виборі Sony FE 35mm F1.4 ZA Distagon T* (SEL35F14Z.SYX) Запитайте фахівців в онлайн-режимі. Товари заберіть в Житомирі в потрібні терміни.
Конструкція
12 елементів, об'єднаних у 8 груп
Мінімальна дистанція фокусування
0.3 м
Кут огляду
63° (APS-C: 44°)
Мінімальна діафрагма
f/16
Збільшення
0.18x
Діаметр різьблення для фільтрів
72 мм
Додатково
Автоматичне фокусування
Кроковий мотор фокусування
Габарити (діаметр х довжина)
78.5 x 112 мм