Canon EF 24mm f/1.4L II USM

Код товару: С000005893
Фото: Canon EF 24mm f/1.4L II USM

У наявності

Ціна: 52 479 грн

Гарантія

24 місяця від мережі магазинів abcphoto


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Світлосильний ширококутний об'єктив Ультранизкодисперсійні (UD) та асферичні елементи об'єктива усувають спотворення та аберації, що гарантує приголомшливі результати зйомки. Максимальна діафрагма f/1.4 дозволяє знімати з рук навіть за умов слабкого освітлення.
 
Переваги: 

- Широкий кут огляду 65 °

- Діафрагма f/1.4

- Асферичні та ультранизкодисперсійні (UD) оптичні елементи

- Покриття лінз із субхвильовою структурою

- Ультразвуковий привід фокусування з постійним ручним коригуванням фокусу

- Внутрішній механізм плаваючого фокусування

- Захист від вологи та пилу

- Міцна конструкція

Докладний опис
 
Світлосильний об'єктив з фіксованою фокусною відстанню

EF 24mm f/1.4L II USM має максимальну діафрагму f/1.4, що уможливлює зйомку з рук в умовах слабкого освітлення. Такі великі значення діафрагми можуть бути використані для обмеження глибини різкості навіть за коротких фокусних відстаней. Закруглені пелюстки діафрагми дозволяють красиво розмити фон (ефект Боке).
 
Асферичні та ультранизкодисперсійні (UD) оптичні елементи

Для отримання оптимального зображення об'єктив включає два типи спеціальних оптичних елементів: асферичні лінзи для виправлення сферичних аберацій та ультранизкодисперсійні лінзи (Super UD) для усунення хроматичних аберацій. Завдяки цьому виходить чітке, контрастне, не спотворене зображення на всьому просторі кадру.
 
Покриття лінз із субхвильовою структурою.

Запатентоване покриття лінз Canon мінімізує ореоли та відблиски, викликані внутрішніми відображеннями в межах об'єктива, та сприяє отриманню чітких зображень під час зйомки з об'єктивом EF 24mm f/1.4L II USM.
 
Ультразвуковий двигун фокусування

Ультразвуковий привід кільцевого типу дозволяє досягти швидкого і практично беззвучного автофокусування. Завдяки відмінним характеристикам об'єктива досягається точне фокусування. Доступна в будь-який момент ручна корекція фокусування можлива без вимкнення автофокусування.
 
Якість оптики серії L

Професійні об'єктиви Canon серії L є найкращими зразками високоточної оптики EF. Об'єктиви серії L поєднують у собі чудові технічні характеристики із зручністю у користуванні, при цьому вони захищені від пилу та вологи.
 
Безсвинцеве оптичне скло

У виробництві лінз об'єктивів EF 24mm f/1.4L II USM використовується екологічно чисте скло, що не містить свинцю.
 
 
 

Canon EF 24mm f/1.4L II USM - в інет-маркеті abcphoto.com.ua. Якщо потрібно купити Об'єктиви А також інші елементи фототехніки не виходячи з дому, зверніться до нашого електронний маркет abcphoto. Виберіть із каталогу Об'єктив за ринковими розцінками? Щоб не витрачати час на підбір Об'єктив, скористайтеся зручною системою фільтрів. Введіть: Canon і перед вами з'явиться Об'єктиви Canon. У нас вибір фотоакссесуарів максимально простий. Як і надійність товарів не варто сумніватися. Всі фототовари з каталогу розроблені лідируючими компаніями, наприклад Pentax. З'явилися під час підбору Canon EF 24mm f/1.4L II USM Питання можна поставити нашому фахівцю. Замовлену продукцію можна отримати в Павлограді якомога швидше.

Модель
EF 24mm f/1.4L II USM
Діаметр фільтра, мм
77
Кут поля зору (по горизонталі, по вертикалі, по діагоналі)
74 °, 53 °, 84 °
Габарити
93,5 x 86,9 мм
Конструкція
13 елементів у 10 групах
Мінімальна дистанція фокусування
0,25 м
Мінімальна діафрагма
f/22
Максимальна діафрагма
f/1,4
Кількість пелюсток діафрагми
8
Вага
650 г