Canon EF-S 55-250mm f/4-5.6 IS STM

Код товару: С000007210
Фото: Canon EF-S 55-250mm f/4-5.6 IS STM

У наявності

Ціна: 11 544 грн

Гарантія

24 місяця від мережі магазинів abcphoto


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

 
 
 
Компактний телеоб'єктив дозволить вам відчути себе у центрі подій. Стабілізатор зображення запобігає розмитості зображення, що виникає внаслідок випадкових рухів камери. Технологія STM забезпечує плавне та безшумне фокусування під час зйомки відео.
 
Переваги
 
- Можливість наблизитися до віддалених об'єктів під час зйомки дикої природи та спортивної зйомки
- Плавне та безшумне фокусування STM під час відеозйомки
- Стабілізатор зображення скорочує нерізкість зображення під час струсу камери
- Мала вага та компактний дизайн дозволяє використовувати камеру в будь-яких умовах
- Зручність у використанні для чудової якості зображень
 
Докладний опис

Компактний, потужний зум-телеоб'єктив
 
Об'єктив EF-S 55-250mm f/4-5.6 IS STM ідеально доповнить стандартний зум-об'єктив EOS 18-55mm та підійде для подорожей, зйомки дикої природи та спортивних подій. Він поєднує в собі потужні характеристики телеоб'єктива, відмінну якість зображення та зручне інтуїтивне керування.
 
Оптичний стабілізатор зображення
 
Об'єктив EF-S 55-250mm f/4-5.6 IS STM використовує технологію стабілізації зображення Canon для більшої різкості для зйомки. Це дозволяє знімати при витримці на 3,5 ступені повільніше порівняно зі стандартними значеннями, захищаючи при цьому зображення від випадкових струсів камери - це дуже важливо при зйомці в умовах низького освітлення або з більшим наближенням. При розпізнаванні зйомки з проводкою відбувається автоматичне відключення стабілізації по вертикалі або горизонталі відповідно, допомагаючи передати відчуття швидкості при зйомці об'єктів у русі.
 
Технологія STM
 
Об'єктив EF-S 55-250mm f/4-5.6 IS STM оснащений технологією крокового двигуна (STM) для плавного, безшумного фокусування при відеозйомці з використанням камер EOS і швидким, точним автофокусом для зйомки. Фокус STM працює настільки тихо, що її шум не вловлює навіть мікрофон камери, дозволяючи знімати відео зі звуком без сторонніх шумових перешкод.
 
Чудова якість зображення
 
Об'єктив EF-S 55-250mm f/4-5.6 IS STM оснащений лінзою з ультранизькою дисперсією (UD) зі спеціальним покриттям Super Spectra, що забезпечує чіткі, різкі, висококонтрастні зображення незалежно від фокусної відстані. 7-пелюсткова діафрагма підвищує якість областей зображення, що знаходяться поза зоною різкості, в результаті різкий об'єкт зйомки виділяється на м'якому розмитому тлі.
 
Створений для чудових фотографій
 
Кільце ручного фокусування дозволяє точно і швидко наводитись на різкість у будь-яких умовах, а мінімальна фокусна відстань 0,85 м дозволяє вести фотозйомку маленьких об'єктів. Нерухомий передній компонент дозволяє зручно використовувати фільтри.

Canon EF-S 55-250mm f/4-5.6 IS STM - у віртуальному маркеті abcphoto. Якщо потрібно замовити Об'єктиви А також інші фотоаксесуари не виходячи з дому, зверніться до нашого онлайн-каталог abcphoto.com.ua. З каталогу виберіть Об'єктив за низькою ціною? Щоб максимально просто підібрати Об'єктив, за допомогою навігації. Введіть: Canon і перед вами з'явиться Об'єктиви Canon. У нас вибір фототехніки не триватиме багато часу. За якість деталей можна не хвилюватися. Всі фототовари, представлені у нас, випускають відомі виробники, наприклад Fujifilm. З'явилися при виборі Canon EF-S 55-250mm f/4-5.6 IS STM Запитайте нашого кваліфікованого персоналу. Замовлену продукцію можна отримати в Сумах максимально швидко.

Тип об'єктиву
Телеоб'єктив Zoom
Модель
EF-S 55-250 мм 4-5.6 IS STM
Діаметр фільтра, мм
58
Розмір матриці
APS-C
Фокусна відстань
55-250 мм
Кути огляду
23º 20' - 5º 20',
15º 40'- 3º 30',
27º 50' - 6º 15'
Конструкція
15 елементів у 12 групах
Мінімальна дистанція фокусування
0.85 м
Мінімальна діафрагма
f/22 - 32
Максимальна діафрагма
f/4.0 – 5.6
Кількість пелюсток діафрагми
7
Вага
375 г