


Універсальний повноматричний об'єктив
Стандартний зум-об'єктив FE 28–70 мм F3.5–5.6 OSS (SEL2870)
Поєднання чудових оптичних характеристик з легким та компактним дизайном робить модель SEL2870 ідеальним об'єктивом на кожен день. Популярний діапазон зумування 28-70 мм підходить для різних ситуацій зйомки, від пейзажів до портретів та миттєвої зйомки. Вбудований стабілізатор Optical SteadyShot дозволяє створювати чіткі зображення без шумів.
Повноматричний об'єктив з байонетом E
У поєднанні з повнокадровою камерою з байонетом E від Sony цей компактний і зручний об'єктив забезпечує високу якість зйомки.
Доступне нове програмне забезпечення.
Шукайте останні оновлення програмного забезпечення на веб-сайті підтримки Sony.
Створюйте чіткі, незмащені знімки
Стабілізатор Optical SteadyShot™, вбудований у об'єктив, дозволяє створювати плавні, незмащені фотографії та відеозаписи під час зйомки з рук.
Кругла діафрагма для плавного ефекту «боке»
М'який ефект дефокусування
Замість стандартної діафрагми об'єктива у формі багатокутника, цей об'єктив має 7-пелюсткову круглу діафрагму для більш природного, округленого дефокусування або ефекту «боке».
Чудові оптичні характеристики
Асферичні елементи об'єктива зводять спотворення до мінімуму, а лінзи зі скла з наднизькою дисперсією підвищують контрастність, роздільну здатність та чіткість кольорів.
Технічні характеристики
- Легкий, компактний 35 мм повнокадровий стандартний об'єктив
- Фокусна відстань 24-70 мм та діафрагма F3.5-5.6
- Вбудований стабілізатор зображення Optical SteadyShot
- 7-пелюсткова кругла діафрагма для природного розмиття
- Пилевлаго
Sony FE 28-70mm F3.5-5.6 OSS SEL2870.AE (из кит) - в інтернет-магазині abcphoto.com.ua. Якщо потрібно придбати Об'єктиви або інші елементи фотототехніки не покидаючи житла, відвідайте наш інтернет магазин АВС Фото. Розгляньте каталог та виберіть Об'єктив вигідно? Щоб правильно підібрати Об'єктив, за допомогою фільтрів. Введіть: Sony і перед вами відкриються всі необхідні для вас Об'єктиви Sony. У нас проста система підбору фотоакссесуарів. За якість деталей можна не хвилюватися. Всі фотоаксессуари, які можна придбати у нас, випускають відомі виробники, наприклад Nikon. Якщо виникли при купівлі Sony FE 28-70mm F3.5-5.6 OSS SEL2870.AE (из кит) Питання можна прояснити у наших фахівців. Замовлений товар можна отримати Харкові у мінімальні терміни.
|
Тип об'єктиву
|
універсальний |
|
Система
|
Sony |
| Характеристики | |
|
Фокусна відстань
|
28 - 70 мм |
|
Світлосила
|
f/3.5 - f/5.6 |
|
Кути огляду
|
75 ° - 34 ° / 54 ° - 23 ° з матрицями APS-C / |
|
Мінімальна діафрагма
|
22 |
|
Мінімальна дистанція фокусування
|
0.45 м |
|
Максимальне збільшення
|
0.2 |
| Конструкція | |
|
Байонет (кріплення)
|
Sony E |
|
Розмір матриці
|
full frame/APS-C |
|
Привід автофокусування
|
мотор |
|
Стабілізація зображення
|
+ |
|
Конструкція (елементів/груп)
|
9 елементів у 8 групах |
|
Кількість пелюсток діафрагми
|
7 |
|
Діаметр фільтра
|
55 мм |
|
Габарити (діаметр/довжина)
|
73х95 мм |