Canon RF 400mm F2.8L IS USM

Код товару: С000010258
Фото: Canon RF 400mm F2.8L IS USM

Очікується

Ціна: грн

Гарантія

24 місяця від виробника


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Canon RF 400mm F2.8L IS USM
 
Супертелеоб'єктив з високими оптичними показниками та провідними у своєму класі портативністю, ефективністю та якістю зображення. Ідеально підходить для зйомки спортивних подій, динамічних сцен та дикої природи, коли вам необхідно залишатися на відстані.
 
Потужний, портативний та професійний - супертелеоб'єктив з байонетом RF, який дозволяє створювати ефектні динамічні зображення
 
Створюйте найкращі динамічні сюжети та фотографії спорту чи дикої природи з цим портативним 400-мм супертелеоб'єктивом, створеним для камер з байонетом RF. Висока світлосила f/2.8 та оптична стабілізація зображення роблять цей об'єктив ідеальним рішенням для зйомки в умовах слабкого освітлення. Передове автофокусування дозволяє зберігати чіткість навіть під час зйомки найшвидших об'єктів для створення захоплюючих зображень.
 
Чудова якість зображення

Навіть за максимальної діафрагми f/2.8 забезпечується висока різкість по всьому кадру. Це пов'язано з використанням флюоритових та Super UD-елементів, а також покриттів ASC та Super Spectra.

 
Швидке фокусування для впевненої роботи
 
Під час зйомки динамічних сцен об'єктив фокусується досить швидко та впевнено. Подвійний привід фокусування забезпечує швидке автофокусування під час встановлення на сумісні камери.
 
Слабке освітлення? Немає проблем
 
Об'єктив RF 400mm F2.8L IS USM демонструє відмінні результати в умовах слабкого освітлення завдяки максимальній діафрагмі f/2.8 та стабілізатору зображення з ефектом 5,5 ступенів експозиції, який компенсує струс камери 1 .
 
Інтуїтивне керування
 
Найлегший об'єктив 400 мм f/2.8 для бездзеркальних камер 2 , який зручно брати із собою. Функція постійно доступного ручного фокусування дозволяє регулювати положення фокусу, а кнопки запуску/зупинки автофокусування мають зручне розташування.
 
Створено для впевненої зйомки
 
Легендарна якість складання L-серії та термостійка біла фарба дозволяють ефективно використовувати цей об'єктив у будь-яких погодних умовах – від футбольних матчів під дощем до запорошеного сафарі у савані.
 
 
 

Canon RF 400mm F2.8L IS USM - на сайті магазину АВС Фото. Якщо потрібно підібрати Об'єктиви або інші аксесуари Не виходячи з дому, зайдіть до нас в інтернет магазин abcphoto.com.ua. З каталогу виберіть Об'єктив за доступною ціною. Щоб правильно підібрати Об'єктив, за допомогою наших фільтрів. Введіть: Canon і перед вами з'явиться все Об'єктиви Canon. У нас вибір фототехніки не триватиме багато часу. За якість деталей можна не хвилюватися. Вироби, які можна придбати у нас, створені відомими компаніями, наприклад Sony. Виникли при покупці Canon RF 400mm F2.8L IS USM Питання можна уточнити у наших менеджерів. Товари заберіть в Краматорську у стислі строки.

Розмір зображення
Повнокадрові камери
Кут огляду (по горизонталі, по вертикалі, по діагоналі)
5°10', 3°30', 6°10'
Конструкція об'єктива (елементи/групи)
17/13
Спеціальна оптика
2x флюорит, 1x SUD
Кількість пелюсток діафрагми
9
Мінімальна діафрагма
32
Мінімальна відстань фокусування (м)
2,5
Максимальне збільшення (x)
0,17
Кільце управління
Ні
Стабілізатор зображення
5,5
Привід автофокусування
Ультразвуковий привід кільцевого типу (USM)