Canon RF 50mm f/1.8 STM (4515C005)

Код товару: С000010096
Фото: Canon RF 50mm f/1.8 STM (4515C005)

У наявності

Ціна: 12 599 грн

Гарантія

24 місяця від мережі магазинів abcphoto


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Canon RF 50mm F1.8 STM
 
Розширте свої творчі можливості та вивчіть нові навички фотозйомки з цим надкомпактним та бюджетним фікс-об'єктивом, який перевершить ваші очікування.
 
 
 
 
Новий стандарт
RF 50mm F1.8 STM - це невеликий, легкий та бюджетний об'єктив з високою світлосилою f/1.8, який ідеально підійде для зйомки при слабкому освітленні та творчій роботі з глибиною різкості. Завдяки новим оптичним компонентам та практично безшумному мотору STM цей об'єктив 50 мм допоможе вам створювати фотографії нового рівня.
 
          
 
 
Створюйте зображення високої чіткості з виразним розмитим фоном
 
Відтворіть vintage стиль фотографії з новим рівнем творчості, експериментуючи з різними значеннями діафрагми.
      
 
Творчість та широка діафрагма
Створюйте унікальні та виразні зображення з низькою чутливістю ISO завдяки відкритій діафрагмі f/1.8, яка забезпечує високу чіткість об'єкта зйомки, водночас створюючи приємний для ока ефект розмиття заднього плану.
 
  
 
Точне та тихе фокусування
Технологія STM (кроковий мотор) забезпечує плавне і практично безшумне фокусування - ідеальний вибір для створення фотографій та відео. Покриття Super Spectra на елементах об'єктива відповідає за високу якість зображення.
 
  
 
Компактний та легкий
Вага 160 г і довжина 40,5 мм дозволять використовувати цей надкомпактний та легкий об'єктив на повсякденній основі та встановлювати його на камери лінійки EOS R без адаптера.
 
Продуманий дизайн
Непомітний пристрій із загальним кільцем для фокусування та керування експозицією – цей об'єктив оснащений 7-пелюстковою круговою діафрагмою для створення ефекту боке та фокусування на відстані від 0,3 метра.
 
Чудовий об'єктив
RF 50mm F1.8 STM - це простий, але дуже універсальний об'єктив. Чудова чіткість, висока якість при слабкому освітленні та приголомшливий ефект боке роблять його ідеальним варіантом для роботи в різних жанрах фотографії та відео.
 
  
 
Стати ближче
Об'єктив RF 50mm F1.8 STM дозволяє фокусуватися на об'єктах на відстані до 30 см, що на 5 см менше, ніж популярна модель EF 50mm f/1.8 STM. Зображення зліва створено з об'єктивом EF 50 мм на відстані 35 см від об'єкта, а зображення праворуч - з об'єктивом RF 50mm F1.8 STM на відстані 30 см.
 
  

Canon RF 50mm f/1.8 STM (4515C005) - в инет-каталоге abcphoto. Если срочно необходимо найти Об'єктиви а также другие элементы фототехники не выходя из дома, обратитесь к нам виртуальный маркет АВС Фото. Рассмотрите каталог и подберите Об'єктив выгодно? Чтобы точно подобрать Об'єктив, с помощью удобной навигации. Введите: Canon и Вы увидите список из Об'єктиви Canon. У нас подобрать фототехнику наиболее просто. Не стоит сомневаться в качестве товаров. Все фотототовары, которые есть у нас, созданы лучшими мировыми производителями, например Laowa. Возникшие при выборе Canon RF 50mm f/1.8 STM (4515C005) вопросы задайте специалистам в онлайн-режиме. Товары заберите в Харькове в необходимые сроки.

 
Виробник Canon
Байонет Canon RF
Число пелюсток діафрагми 7
Максимальна діафрагма 1.8
Мінімальна діафрагма 22
Тип об'єктиву Стандартні
Діаметр різьблення для фільтрів 43 мм
Фокусування Автоматична
Формат сенсора Повнокадровий
додаткові характеристики Конструкція об'єктива (елементи/групи): 6/5
Максимальне збільшення (x): 0.25
Мінімальна дистанція фокусування, м: 0.30
Кут поля зору (по горизонталі, по вертикалі, по діагоналі): 40°00′, 27°30′, 46 °00′
Габарити 69.2 x 40.5 мм
Вага 312 г
Комплект поставки Об'єктив
Пилозахисна задня кришка об'єктива RF
Кришка об'єктива E-43