Canon EF 17-40 f/4L USM

Код товару: 03598
Фото: Canon EF 17-40 f/4L USM

Нема в наявності

Ціна: 22 813 грн

Гарантія

24 місяця від мережі магазинів abcphoto


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Разом дешевше

 

 

EF 17-40mm f/4L USM - це надширококутний зум-об'єктив, який забезпечує чудову якість зображення та постійну максимальну діафрагму. Завдяки компактному та легкому корпусу він є ідеальним супутником у подорожі.
 
Переваги:

 

- Чудові оптичні показники у всьому діапазоні зумування

 

- Висока швидкість автофокусування

 

- Висока захищеність від пилу та вологи

 

- Мінімальна відстань фокусування 28 см за будь-якої фокусної відстані
 
Докладний опис
Надширококутний або стандартний зум

EF 17-40mm f/4L USM працює як надширококутний зум-об'єктив на плівкових або повнокадрових цифрових камерах EOS. На цифрових дзеркальних камерах, оснащених датчиком розміру APS-C, він працює як стандартний зум-об'єктив, що забезпечує кут поля зору, еквівалентний об'єктиву 28-70 мм на камері повнокадрової.
 
Мінімальна мінімальна дистанція фокусування

Мінімальна відстань фокусування складає всього 28 см на всьому діапазоні масштабування.
 
Чудова оптична якість

EF17-40mm f/4L USM оснащений 12 лінзами, об'єднаними у дев'ять груп. Покриття Super Spectra забезпечує точний колірний баланс і мінімізує відблиски та паразитне засвітлення. Для забезпечення чудової якості зображення у всьому діапазоні зумування 17-40 мм в об'єктиві використовуються три асферичні елементи. Суперультранізкодісперсійне (Super UD) скло запобігає хроматичним абераціям.
 
Ультразвукове фокусування

Ультразвуковий привід кільцевого типу дозволяє досягти швидкого і практично беззвучного автофокусування. Завдяки відмінним характеристикам об'єктива досягається точне фокусування. Доступна в будь-який момент ручна корекція фокусування можлива без вимкнення автофокусування.
 
Відсутність обертання переднього елемента

Передній край об'єктива не обертається, що спрощує використання спеціалізованих фільтрів, таких як поляризаційні та градієнтні фільтри. На звороті об'єктива розташований власник вставних желатинових фільтрів.
 
Гладке розмиття фону

Діафрагма з практично круглим отвором робить рівнішим розмиття тих частин зображення, які знаходяться не у фокусі. Це дозволяє виділити на гладкому, розмитому фоні об'єкти у фокусі, що знаходяться на передньому плані.
 
Стійкий до атмосферних впливів

Завдяки високому захисту від впливу вологи та пилу об'єктив EF17-40mm f/4L USM ідеально підходить для використання у складних погодних умовах. У конструкції використовується екологічне скло без вмісту свинцю.
 
 
 

Canon EF 17-40 f/4L USM - в онлайн-каталозі abcphoto.com.ua. Якщо терміново потрібно купити Об'єктиви та інші елементи фототехніки не встаючи з крісла, зайдіть до нас у електронний каталог АВС Фото. Розгляньте асортимент та виберіть Об'єктив за гарною ціною? Щоб максимально просто вибрати Об'єктив, за допомогою фільтрів. Введіть: Canon і перед вами з'явиться все Об'єктиви Canon. Як бачите, вибір максимально спрощений. Як і надійність товарів не варто сумніватися. Вся фототехніка з нашого каталогу випускають відомі виробники, наприклад Tamron. Якщо виникли під час підбору Canon EF 17-40 f/4L USM Запитайте фахівців в онлайн-режимі. Замовлення заберіть у Дніпропетровське у стислі строки.

Тип об'єктиву
Ширококутний Zoom
Модель
EF 17-40 мм f/4L USM
Діаметр фільтра, мм
77
Розмір матриці
Full frame
Фокусна відстань
17-40
Кути огляду
93° - 49°20', 70°30' - 34°, 104° - 57°30'
Габарити
83,5x96,8 мм
Конструкція
12 елементів у 9 групах
Мінімальна дистанція фокусування, м
0,28
Мінімальна діафрагма
f22
Максимальна діафрагма
f/4.0
Кількість пелюсток діафрагми
7
Вага
500г