Canon EF 50mm f/1.4 USM (2515A012)

Код товару: 03599
Фото: Canon EF 50mm f/1.4 USM (2515A012)

Нема в наявності

Ціна: 19 499 грн

Гарантія

24 місяця від виробника


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

 

 

Висока світлосила та швидкість фокусування компактного стандартного об'єктива EF 50 мм f/1.4 USM з чудовими характеристиками робить його надійним та високоефективним супутником фотографа у будь-якій області фотографії.
 
Переваги
 
- діафрагма f/1.4
 
- Стандартний кут огляду 46 °
 
- Ультразвуковий привід фокусування з постійним ручним коригуванням фокусу
 
- Мінімальна фокусна відстань 45 см
 
- Асферичний елемент об'єктиву
 
- Діаметр фільтра 58 мм
 
 
Докладний опис
 
Стандартний об'єктив із універсальними, компактними формами

Оптика Гауса в комбінації з двома елементами об'єктива з високим світлозаломленням дозволяють фотографу працювати в будь-якій області та створювати чіткі, різкі знімки навіть при повністю відкритій діафрагмі (f/1.4.) Об'єктив ідеально підходить для зйомки пейзажів, дорожніх сцен та портретів, а також репортажної зйомки .
 
Ультразвукове фокусування

Ультразвуковий привід кільцевого типу дозволяє досягти швидкого автофокусування. Завдяки відмінним характеристикам об'єктива досягається точне фокусування. Доступна в будь-який момент ручна корекція фокусування можлива без вимкнення автофокусування.
 
Гладке розмиття фону

Діафрагма з практично круглим отвором робить рівнішим розмиття тих частин зображення, які знаходяться не у фокусі. Це дозволяє виділити на гладкому, розмитому фоні об'єкти у фокусі, що знаходяться на передньому плані.
 
Покриття Super Spectra

Покриття Super Spectra допомагає забезпечити точний колірний баланс та високу контрастність. Також покриття дозволяє усунути відблиски та двоїння зображень, що виникають в результаті відбиття світла від датчика камери.
 
 
 

Canon EF 50mm f/1.4 USM (2515A012) - у великому інтернет-магазині abcphoto.com.ua. Якщо терміново потрібно знайти Об'єктиви або інші аксесуари не покидаючи будинок, відвідайте наш електронний магазин АВС Фото. Розгляньте пропозиції та виберіть Об'єктив за низькою ціною? Щоб не витрачати час на вибір Об'єктив, за допомогою наших фільтрів. Введіть: Canon і Ви побачите, які доступні для замовлення Об'єктиви Canon. У нас вибір фототехніки не триватиме багато часу. За якість товарів можна не турбуватися. Вироби, які можна придбати у нас, створені відомими брендами, наприклад Panasonic. Якщо виникли при купівлі Canon EF 50mm f/1.4 USM (2515A012) Запитайте наших професійних менеджерів. Посилку отримаєте Слов'янське без затримок.

Тип об'єктиву
Портретний FIX
Модель
EF 50 мм f/1.4 USM
Діаметр фільтра, мм
58
Розмір матриці
Full frame
Фокусна відстань
50
Кути огляду
40 °, 27 °, 46 °
Габарити
73,8 х 50,5
Конструкція
7 елементів у 6 групах
Мінімальна дистанція фокусування
0.45 м
Мінімальна діафрагма
f22
Максимальна діафрагма
f/1.2
Кількість пелюсток діафрагми
8
Вага
290 г