Canon EF 50mm f/1.4 USM (2515A012)

Код товару: 03599
Фото: Canon EF 50mm f/1.4 USM (2515A012)

У наявності

Ціна: 18 999 грн

Гарантія

24 місяця від виробника


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

 

 

Висока світлосила та швидкість фокусування компактного стандартного об'єктива EF 50 мм f/1.4 USM з чудовими характеристиками робить його надійним та високоефективним супутником фотографа у будь-якій області фотографії.
 
Переваги
 
- діафрагма f/1.4
 
- Стандартний кут огляду 46 °
 
- Ультразвуковий привід фокусування з постійним ручним коригуванням фокусу
 
- Мінімальна фокусна відстань 45 см
 
- Асферичний елемент об'єктиву
 
- Діаметр фільтра 58 мм
 
 
Докладний опис
 
Стандартний об'єктив із універсальними, компактними формами

Оптика Гауса в комбінації з двома елементами об'єктива з високим світлозаломленням дозволяють фотографу працювати в будь-якій області та створювати чіткі, різкі знімки навіть при повністю відкритій діафрагмі (f/1.4.) Об'єктив ідеально підходить для зйомки пейзажів, дорожніх сцен та портретів, а також репортажної зйомки .
 
Ультразвукове фокусування

Ультразвуковий привід кільцевого типу дозволяє досягти швидкого автофокусування. Завдяки відмінним характеристикам об'єктива досягається точне фокусування. Доступна в будь-який момент ручна корекція фокусування можлива без вимкнення автофокусування.
 
Гладке розмиття фону

Діафрагма з практично круглим отвором робить рівнішим розмиття тих частин зображення, які знаходяться не у фокусі. Це дозволяє виділити на гладкому, розмитому фоні об'єкти у фокусі, що знаходяться на передньому плані.
 
Покриття Super Spectra

Покриття Super Spectra допомагає забезпечити точний колірний баланс та високу контрастність. Також покриття дозволяє усунути відблиски та двоїння зображень, що виникають в результаті відбиття світла від датчика камери.
 
 
 

Canon EF 50mm f/1.4 USM (2515A012) - на сайті АВС Фото. Якщо потрібно купити Об'єктиви А також інші елементи фототехніки не виходячи з дому, зверніться до нашого онлайн-супермаркет abcphoto.com.ua. Розгляньте каталог і підберіть Об'єктив за гарною ціною? Щоб правильно підібрати Об'єктив, за допомогою нашої системи навігації. Введіть: Canon і Вам будуть показані всі Об'єктиви Canon. У нас проста система підбору фотоакссесуарів. Можна не сумніватися як товар. Вироби, які можна купити у нас, випускають відомі виробники, наприклад Laowa. З'явилися під час підбору Canon EF 50mm f/1.4 USM (2515A012) Питання можна поставити нашому фахівцю. Транспортуємо продукцію в Івано-Франківську максимально швидко.

Тип об'єктиву
Портретний FIX
Модель
EF 50 мм f/1.4 USM
Діаметр фільтра, мм
58
Розмір матриці
Full frame
Фокусна відстань
50
Кути огляду
40 °, 27 °, 46 °
Габарити
73,8 х 50,5
Конструкція
7 елементів у 6 групах
Мінімальна дистанція фокусування
0.45 м
Мінімальна діафрагма
f22
Максимальна діафрагма
f/1.2
Кількість пелюсток діафрагми
8
Вага
290 г