Sony 24mm f/2 ZA SSM (SAL24F20Z)

Код товару: 16551
Фото: Sony 24mm f/2 ZA SSM (SAL24F20Z)

У наявності

Ціна: 25 999 грн

Гарантія

24 місяця від виробника


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Разом дешевше
Sony 24mm F2.0 SSM ZEISS (SAL24F20Z.AE). Легендарна якість ширококутних об'єктивів Distagon. Першокласний дискретний об'єктив 24 мм стане чудовим вибором для зйомки пейзажів, миттєвих знімків та не тільки. Цей об'єктив виводить характеристики оптичної конструкції ZEISS Distagon на новий рівень, реалізуючи в ній прецизійні асферичні елементи та елементи низькодисперсійного скла (ED), а великий отвір циркулярної діафрагми f/2.0 дозволяє досягти плавного ефекту «боке».
 
Сумісність Distagon T* 24 мм F2 ZA SSM

- Повнокадрові камери з байонетом А

- Камери формату APS-C з байонетом A
- Повнокадрові камери з байонетом Е та адаптером
- Камери формату APS-C з байонетом Е та адаптером
 
Видатні характеристики для ширококутної зйомки

 

Оптична конструкція ZEISS Distagon відома своїм високим рівнем контрасту, м'якими переходами кольорів та різкістю по всій площі кадру.
 
Різкість та високий контраст зображення
 
Дві асферичні лінзи та два елементи з низькодисперсійного скла (ED) мінімізують аберації та забезпечують видатну якість зображення по всій площі кадру, а покриття ZEISS T* пригнічує відблиски та паразитні зображення.
 
Зафіксуйте дрібні об'єкти та деталі у кадрі

Мінімальна дистанція фокусування об'єктива складає всього 19 сантиметрів, дозволяючи відобразити найдрібніші деталі у неймовірній якості.
 
Плавність керування та незмінна точність фокусування 
 
Додатковий комфорт роботи досягається за рахунок кнопки утримання фокусування праворуч на тубусі об'єктива та плавна та точна робота автофокусу завдяки ультразвуковому приводу SSM (Super Sonic Wave Motor). 

Оптична конструкція об'єктива
 
Легендарна якість ZEISS реалізована у продуктах Sony для створення зображень, які проходять ретельне індивідуальне налагодження. Покриття T* відіграє значну роль для підвищення точності передачі кольору і контрастності зображення.
 
 
 

Sony 24mm f/2 ZA SSM (SAL24F20Z) - у віртуальному магазині АВС Фото. Якщо потрібно купити Об'єктиви або інші фототовари не покидаючи вдома, відвідайте наш електронний магазин abcphoto. Розгляньте каталог і підберіть Об'єктив за економною ціною? Щоб правильно підібрати Об'єктив, за допомогою нашої системи навігації. Введіть: Sony і перед вами будуть усі Об'єктиви Sony. Як бачите, процедура підбору максимально спрощена. За якість деталей можна не хвилюватися. Всі товари, представлені в нашому магазині, створені відомими фірмами, наприклад Panasonic. Виникли при підборі Sony 24mm f/2 ZA SSM (SAL24F20Z) Питання можна уточнити у наших фахівців. Посилку отримаєте Броварах в швидкі терміни.

Тип об'єктиву
Ширококутний FIX
Модель
24 мм f/2 ZA SSM Zeiss Distagon T*
Діаметр фільтра
72 мм
Розмір матриці
Full frame
Фокусна відстань
24
Кути огляду
61°
Габарити
78x76
Конструкція
9 елементів у 7 групах
Мінімальна дистанція фокусування
0.19 м
Мінімальна діафрагма
f/22
Максимальна діафрагма
f/2.0
Вага
555 г
Кріплення об'єктиву (байонет)
Sony A-mount (Alpha)