Sony 24mm f/2 ZA SSM (SAL24F20Z)

Код товару: 16551
Фото: Sony 24mm f/2 ZA SSM (SAL24F20Z)

У наявності

Ціна: 28 348 грн

Гарантія

24 місяця від виробника


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Разом дешевше
Sony 24mm F2.0 SSM ZEISS (SAL24F20Z.AE). Легендарна якість ширококутних об'єктивів Distagon. Першокласний дискретний об'єктив 24 мм стане чудовим вибором для зйомки пейзажів, миттєвих знімків та не тільки. Цей об'єктив виводить характеристики оптичної конструкції ZEISS Distagon на новий рівень, реалізуючи в ній прецизійні асферичні елементи та елементи низькодисперсійного скла (ED), а великий отвір циркулярної діафрагми f/2.0 дозволяє досягти плавного ефекту «боке».
 
Сумісність Distagon T* 24 мм F2 ZA SSM

- Повнокадрові камери з байонетом А

- Камери формату APS-C з байонетом A
- Повнокадрові камери з байонетом Е та адаптером
- Камери формату APS-C з байонетом Е та адаптером
 
Видатні характеристики для ширококутної зйомки

 

Оптична конструкція ZEISS Distagon відома своїм високим рівнем контрасту, м'якими переходами кольорів та різкістю по всій площі кадру.
 
Різкість та високий контраст зображення
 
Дві асферичні лінзи та два елементи з низькодисперсійного скла (ED) мінімізують аберації та забезпечують видатну якість зображення по всій площі кадру, а покриття ZEISS T* пригнічує відблиски та паразитні зображення.
 
Зафіксуйте дрібні об'єкти та деталі у кадрі

Мінімальна дистанція фокусування об'єктива складає всього 19 сантиметрів, дозволяючи відобразити найдрібніші деталі у неймовірній якості.
 
Плавність керування та незмінна точність фокусування 
 
Додатковий комфорт роботи досягається за рахунок кнопки утримання фокусування праворуч на тубусі об'єктива та плавна та точна робота автофокусу завдяки ультразвуковому приводу SSM (Super Sonic Wave Motor). 

Оптична конструкція об'єктива
 
Легендарна якість ZEISS реалізована у продуктах Sony для створення зображень, які проходять ретельне індивідуальне налагодження. Покриття T* відіграє значну роль для підвищення точності передачі кольору і контрастності зображення.
 
 
 

Sony 24mm f/2 ZA SSM (SAL24F20Z) - на надійному сайті АВС Фото. Якщо терміново потрібно підібрати Об'єктиви або інші фотоаксесуари Не покидаючи вдома, зайдіть до нас в електронний каталог abcphoto. Розгляньте каталог і підберіть Об'єктив за ринковими розцінками? Щоб легко було підібрати Об'єктив, за допомогою нашої системи фільтрів. Введіть: Sony і Ви побачите, які доступні для замовлення Об'єктиви Sony. У нас проста система підбору фотоакссесуарів. Як і надійність товарів не варто сумніватися. Всі фототовари з каталогу створені відомими виробниками, наприклад Canon. З'явилися під час підбору Sony 24mm f/2 ZA SSM (SAL24F20Z) Питання можна прояснити у наших фахівців. Фототовари можна отримати в Каменському у стислі строки.

Тип об'єктиву
Ширококутний FIX
Модель
24 мм f/2 ZA SSM Zeiss Distagon T*
Діаметр фільтра
72 мм
Розмір матриці
Full frame
Фокусна відстань
24
Кути огляду
61°
Габарити
78x76
Конструкція
9 елементів у 7 групах
Мінімальна дистанція фокусування
0.19 м
Мінімальна діафрагма
f/22
Максимальна діафрагма
f/2.0
Вага
555 г
Кріплення об'єктиву (байонет)
Sony A-mount (Alpha)