Fujifilm XF-18mm f/2.0 R

Код товару: С000009819
Фото: Fujifilm XF-18mm f/2.0 R

У наявності

Ціна: 16 966 грн

Гарантія

12 місяців від мережі магазинів abcphoto


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

  

Fujifilm XF-18mm F2.0 R. Цей легкий і універсальний об'єктив XF 18mm F2, що відрізняється компактним розміром, дозволяє уникнути втрати роздільної здатності навіть по краях знімка.
 
Цей легкий і універсальний об'єктив XF 18mm F2, що відрізняється компактним розміром, дозволяє уникнути втрати роздільної здатності навіть по краях знімка. Цей об'єктив, що складається зі скляних асферичних лінз та інших елементів, доведений до досконалості та оброблений оригінальним покриттям Super EBC, а кільце об'єктиву з високоякісного металу та високоточне кільце керування діафрагмою з кроком 1/3 забезпечують комфортне керування.
 
Завдяки конструкції формованих пелюсток діафрагми досягається чудовий ефект розмитого фону (Боке). Пелюстки вигнуті таким чином, що формують круглий отвір при будь-яких налаштуваннях діафрагми, а краї кожної пелюстки ретельно закруглені, а не просто обрізані, що підвищує чіткість зображення.
 
Байонет X-Mount, спеціально розроблений для бездзеркальної конструкції корпусу X-Pro1, відрізняється невеликою відстанню від заднього фланця, яка становить всього 17.7 мм, і дозволяє уникнути втрати роздільної здатності по краях знімка.
 
 
 

Fujifilm XF-18mm f/2.0 R - в електронному магазині abcphoto. Якщо потрібно підібрати Об'єктиви А також інші фотоаксесуари не покидаючи вдома, відвідайте наш віртуальний магазин abcphoto. Розгляньте асортимент та підберіть Об'єктив вигідно? Щоб правильно вибрати Об'єктив, за допомогою нашої системи навігації. Введіть: Fujifilm і Ви побачите всі необхідні Об'єктиви Fujifilm. У нас найпростіша система підбору фототехніки. В якості товарів можна бути повністю впевненими Всі товари, представлені в нашому магазині, створені відомими компаніями, наприклад Viltrox. З'явилися при покупці Fujifilm XF-18mm f/2.0 R Питання можна прояснити у наших менеджерів. Посилання прийде в Луцьку без затримок.

 
 
Конструкція
8 елементів у 7 групах, 7 пелюсток діафрагми
Мінімальна дистанція фокусування
0.18 м
Кут огляду
76.5°
Мінімальна діафрагма
f/16
Максимальна діафрагма
f/2.0
Збільшення
0.14x
Діаметр різьблення для фільтрів
52 мм
Габарити (діаметр х довжина)
64.5 x 40.6 мм
Вага
116 г
Комплект поставки
Кришка об'єктива
Бленда
Задня кришка
Чохол для об'єктиву