Sigma 24mm f/1.4 DG HSM Art (Canon)

Код товару: С000005889
Фото: Sigma 24mm f/1.4 DG HSM Art (Canon)

Нема в наявності

Ціна: 31 245 грн

Гарантія

12 місяців від мережі магазинів abcphoto


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

 

 

Ширококутний об'єктив SIGMA 24mm F1.4 DG HSM | Art із ультразвуковим мотором автоматичного фокусування призначений для використання з повнокадровими дзеркальними фотокамерами.
 
Конструкція об'єктива включає 15 елементів в 11 групах, серед яких 2 асферичні лінзи, 3 елементи з FLD та 4 з SLD скла. Така конструкція дозволила звести до мінімуму можливість виникнення хроматичних аберацій так само успішно, як і в інших об'єктивах Art-серії.
 
9 округлених пелюсток діафрагми забезпечують якісне боці, кут поля зору становить 84,1°, а мінімальна робоча дистанція фокусування 25 см відкриває додаткові можливості для творчості.
 
Завдяки широкому куту огляду, малій вазі та мініатюрності, загалом, модель можна віднести до групи універсальних об'єктивів та використовувати як основну для щоденної зйомки. Вага оптики 665 р при довжині 90,2 мм і діаметрі 85 мм (діаметр фільтра 77 мм).
 
В першу чергу, SIGMA рекомендує об'єктив для пейзажної фотографії, весільної зйомки та астрофотографія, а також для зйомки відео, що гідно оцінять професіонали та любителі відеографії.
 
 
 
 

Sigma 24mm f/1.4 DG HSM Art (Canon) - на сайті магазину abcphoto. Якщо терміново потрібно підібрати Об'єктиви А також інші елементи фототехніки Не покидаючи будинок, зайдіть до нас в електронний маркет abcphoto.com.ua. Виберіть із пропозицій Об'єктив З вигодами? Щоб не витрачати час на підбір Об'єктив, скористайтеся зручною системою фільтрів. Введіть: Sigma і Ви побачите, які доступні для замовлення Об'єктиви Sigma. Як бачите, процедура підбору максимально спрощена. В якості товарів сумнівів бути не може Вся фототехніка, яку можна купити у нас, розроблені відомими компаніями, наприклад Tamron. Якщо з'явилися при купівлі Sigma 24mm f/1.4 DG HSM Art (Canon) Запитайте нашого кваліфікованого персоналу. Замовлений товар можна отримати Полтаві без затримок.

Тип сенсора камери для повнокадрових (full frame)
Тип об'єктиву ширококутний
Фокусна відстань постійне (фікс)
Фокусна відстань (мм) 24 мм
Діафрагма 1.4 f
мін. Діафрагма
16 f
мін. дистанція фокусування
0.25 м
Число елементів/груп елементів 15/11
Число пелюсток діафрагми 9
Діаметр різьблення для світлофільтру 77 мм
Діаметр 85 мм
Довжина 90.2 мм
Вага 665 г