Canon EF 16-35mm f/2.8L III USM

Код товару: С000006682
Фото: Canon EF 16-35mm f/2.8L III USM

У наявності

Ціна: 59 483 грн

Гарантія

24 місяця від мережі магазинів abcphoto


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

 

 
 
Canon EF 16-35mm f/2.8L III USM
 
Оновлена ​​версія цього класичного ширококутного зум-об'єктива, що полюбився багатьом фотографам, забезпечує приголомшливу різкість у всьому діапазоні зумування.
 
 
Надпродуктивний ширококутний об'єктив серії L
 
EF 16-35mm f/2.8L III USM - це надширококутний зум-об'єктив преміум-класу з постійною максимальною діафрагмою f/2.8, призначений для забезпечення високої якості зображення навіть при слабкому освітленні.
 
 
Чудовий об'єктив для зйомки
 
 
Краєвидів
 
Зафіксуйте захоплюючі види гірських схилів, морських просторів, архітектурних пам'яток та урбаністичних пейзажів.
 
 
 
 
При слабкому освітленні
 
В яких умовах освітлення ви не знімали - феєрверки, нічне життя, темні приміщення - висока чіткість зображень вам забезпечена.
 
 
 
 
Архітектурних об'єктів
 
Знайдіть красу в структурі та зафіксуйте вражаючі архітектурні об'єкти та масштабні міські пейзажі.
 
 
 
 
Першокласна якість зображення
 
Двоповерхневі лінзи великого діаметра (GMo) та наднизька дисперсія допомагають значно знизити хроматичну аберацію та усунути спотворення зображень. Крім того, вдосконалене покриття Air Sphere Coating та покриття із субхвильовою структурою скорочують паразитне засвічення та відблиски, дозволяючи знімати навіть в умовах нестабільного освітлення.
 
Універсальний діапазон ширококутних фокусних відстаней
 
Об'єктив EF 16-35mm f/2.8L III USM оснащений зумом 16-35 мм, що охоплює цілу низку ширококутних фокусних відстаней. 
 
 
Світлосильна постійна діафрагма
 
Велика діафрагма f/2.8 дозволяє отримати достатній рівень освітленості, а 9-пелюсткова діафрагма з круглим отвором забезпечує приголомшливу глибину різкості.
 
 
Міцна конструкція серії L
 
Міцна та надійна конструкція об'єктива EF 16-35mm f/2.8L III USM із захистом від погодних умов дозволяє йому витримувати найсуворіші умови зйомки під час професійного використання.
 
 
 
Покращене автофокусування
 
EF 16-35mm f/2.8L III USM володіє ультразвуковим мотором кільцевого типу і потужним процесором, які забезпечують більш швидке фокусування.
 
 
Чи потрібно мені оновити свій об'єктив?
 
Об'єктив EF 16-35mm f/2.8L III USM прийшов на зміну EF 16-35mm f/2.8L II USM і покликаний встановити нові стандарти якості зображення для надширококутних зум-об'єктивів.
 
 
Оптична система
 
Нова оптична система забезпечує високу різкість усім ділянках зображення. Конструкція механізму з 5 групами зумування була переглянута для підвищення стійкості до ударів та вібрації.
 
 
Покриття лінз об'єктива
 
Покриття із субхвильовою структурою та покриття Air Sphere Coating дозволяють запобігти паразитному засвіченню та відблискам.
 
9-пелюсткова діафрагма
 
Порівняно з 7-пелюстковою круглою діафрагмою об'єктива EF 16-35mm f/2.8L II USM, об'єктив EF 16-35mm f/2.8L III USM оснащений 9-пелюстковою круглою діафрагмою, яка забезпечує м'яке розмиття заднього плану.
 
 
 
 

 

Canon EF 16-35mm f/2.8L III USM - в каталозі abcphoto. Якщо терміново необхідно знайти Об'єктиви або інші елементи фотототехніки не виходячи з дому, зверніться до нашого онлайн магазин АВС Фото. Вам потрібно розглянути пропозиції та вибрати Об'єктив за ринковими розцінками? Щоб правильно підібрати Об'єктив, Скористайтеся фільтрами. Введіть: Canon і Вам будуть запропоновані різні Об'єктиви Canon. У нас проста система підбору фотоакссесуарів. За якість запчастин можна не турбуватися. Всі фотоаксессуари, які можна придбати у нас, створені відомими виробниками, наприклад Sigma. Виникли при покупці Canon EF 16-35mm f/2.8L III USM Питання можна прояснити у наших менеджерів. Товари заберіть в Луцьку якомога швидше.

Тип об'єктиву
Ширококутний
Модель
EF 16-35 мм f/2.8L III USM
Діаметр фільтра, мм
82
Розмір матриці
Full frame
Фокусна відстань
16-35
Кути огляду
108 ° 10 '-63 ° (по діагоналі), 74 ° 10'-38 ° (по вертикалі), 98 ° - 54 ° (по горизонталі)
Габарити
89x128 мм
Конструкція
16 елементів у 11 групах
Мінімальна дистанція фокусування, м
0,28
Мінімальна діафрагма
f22
Максимальна діафрагма
f/2.8
Кількість пелюсток діафрагми
9
Вага
790г