Sigma 24-70mm f/2.8 DG DN Art (Sony)

Код товару: С000009514
Фото: Sigma 24-70mm f/2.8 DG DN Art (Sony)

У наявності

Ціна: 42 428 грн

Гарантія

12 місяців від мережі магазинів abcphoto


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

 

Об'єктив 24-70mm F2.8, створений за високими стандартами лінійки Art
 
SIGMA багато в чому є піонером у розробці та виробництві об'єктивів
24-70mm F2.8, которые зачастую на шаг опережали свое время. Первый объектив SIGMA 24-70mm F2.8 EX DG ASPHERICAL DF был запущен в производство в 2001 г. Новый SIGMA 24-70mm F2.8 DG OS HSM | Art представляет четвертое поколение этих объективов, воплощая в себе самые современные подходы к конструкции светосильного стандартного зум-объектива. Можно с уверенностью сказать, что этот объектив соответствует бескомпромиссному качеству линейки Art в части качества изображения, надежности и удобства конструкции.
 
Точный, надежный, профессиональный
 
Вимоги професіоналів до об'єктивів 24-70mm F2.8 не обмежуються лише якістю зображення. Такий об'єктив для інтенсивного щоденного використання повинен мати оптичну конструкцію, що відповідає ері новітніх цифрових камер надвисокої роздільної здатності: швидкий ультразвуковий мотор системи автофокусування, волого- та пилозахист байонета з гумовим ущільнювачем, а також міцний та ергономічний металевий корпус. Новий об'єктив SIGMA 24-70мм F2.8 DG OS HSM | Art має всі ці характеристики і чудово підійде для професійної репортажної, натурної та багатьох інших видів фотозйомки.
 
Стандартний зум-об'єктив для репортажної зйомки камерами надвисокої роздільної здатності
 
Три елементи з низькодисперсного скла SLD (Special Low Dispersion) та чотири асферичні елементи ефективно знижують оптичні спотворення. Оптична конструкція об'єктива мінімізує кому і поперечні хроматичні аберації, які не піддаються корекції діафрагмою, забезпечуючи високу якість зображення по всьому полю кадру. Дисторсія також мінімальна, що особливо помітно на широких кутах зйомки і стабільно низька на всьому діапазоні фокусної відстані об'єктива.
 
На відкритій діафрагмі об'єктив формує привабливе та виразне зображення. Зона зображення у фокусі виходить екстремально різкою, в той же час заднє тло красиво розмивається, створюючи художній ефект боке з ледь помітними сферичними артефактами.
 
Передова технологія виготовлення асферичних лінз
 
Для виробництва асферичних елементів, що надають високу якість професійним об'єктивам, потрібні спеціальні знання та технології. SIGMA першою застосувала найновіший метод виробництва асферичних лінз в об'єктивах SIGMA 12-24mm F4 DG HSM Art та SIGMA 14mm F1.8 DG HSM | Art, передні лінзи яких мають діаметр 80 мм. Створений з урахуванням цього досвіду асферичний елемент SIGMA 24-70mm F2.8 DG OS HSM | Art забезпечує надвисоку роздільну здатність зображення. Цей елемент значно товстіший у центрі в порівнянні з краями і має складну форму, яку неможливо створити за допомогою традиційних технологій. Поверхня цієї лінзи полірується з точністю до сотих часток мікрометра, що забезпечує гарне і природне боці без видимих ​​концентричних кіл, притаманних асферичних лінз попереднього покоління.
 
Високоміцний зносостійкий корпус
 
Корпус об'єктива сконструйований для умов інтенсивного щоденного використання, характерного для професійних фотографів. Він повністю виконаний з металу, а частини, що рухаються з термостабільного композиту ТSC (Thermally Stable Composite), що надає міцності об'єктиву і впевненості в його надійності.
 
Інші особливості
 
- Швидкий автофокус із ручним доведенням
 
- Конструкція об'єктива зменшує відблиски та засвічення
 
- Латунний байонет
 
- Волого- та пилозахист байонета запобігає попаданню в об'єктив та камеру вологи та пилу
 
- Закруглена діафрагма
 
- Контроль якості на новітньому устаткуванні А1
 
- Зроблено в Японії

Sigma 24-70mm f/2.8 DG DN Art (Sony) - в інет-магазині abcphoto.com.ua. Якщо терміново потрібно купити Об'єктиви або інші аксесуари Не покидаючи вдома, зайдіть до нас в онлайн-супермаркет АВС Фото. Розгляньте пропозиції та виберіть Об'єктив вигідно? Щоб легко підібрати Об'єктив, за допомогою навігації. Введіть: Sigma і перед вами з'явиться Об'єктиви Sigma. У нас підібрати фототехніку найпростіше. За якість запчастин можна не переживати. Вироби, які можна придбати у нас, створені світовими виробниками, наприклад Lensbaby. Виникли при покупці Sigma 24-70mm f/2.8 DG DN Art (Sony) Запитайте наших фахівців. Товари заберіть в Кропивницькому своєчасно.

Тип сенсора камери
для повнокадрових (full frame)
Тип об'єктиву
стандартний
Фокусна відстань
змінне (zoom)
Фокусна відстань (мм)
24-70 мм
Стабілізація зображення
ні
Діафрагма
2.8 f
мін. діафрагма
22 f
мін. дистанція фокусування
0.37 м
Автоматичне фокусування
є
Число елементів/груп елементів
19/14
Число пелюсток діафрагми
9
Діаметр різьблення для світлофільтру
82 мм
Діаметр
89.6 мм
Довжина
107.6 мм
Вага
1070г