Об'єктив Fujifilm XF 35мм F2.0 Black. Fujifilm XF35mm F2.0 R WR пропонує фокусну відстань, еквівалентну 53 мм, кут огляду, який можна порівняти з кутом огляду людського ока, та максимальну діафрагму F2.0. Об'єктив дає чіткі зображення з гарний ефект Боке. Оптична конструкція об'єктива з 9 елементами у 6 групах (включаючи два асферичні елементи) забезпечує ідеальний баланс між якістю зображення та компактністю.
Об'єктив має найменший діаметр всіх пристроїв даної лінійки, а завдяки вбудованій системі фокусування і кроковому мотору час автофокусування складає всього 0,08 секунди. Корпус об'єктива має пило-бризкозахист і дозволяє робити знімки при температурах до -10 °C. Це новий стандарт для всіх любителів фотографії.
Fujifilm XF 35mm f/2,0 Black 16481878 - в каталозі abcphoto. Якщо потрібно придбати Об'єктиви або інші фотоаксесуари Не підводячись з дивана, зайдіть до нас в онлайн-каталог abcphoto. Розгляньте асортимент та виберіть Об'єктив зі знижками? Щоб швидко підібрати Об'єктив, за допомогою наших фільтрів. Введіть: Fujifilm І Ви побачите перелік з Об'єктиви Fujifilm. У нас вибрати фототовари найпростіше. Як товари ніяких сумнівів бути не може. Всі фотоаксессуари, які є у нас, створені відомими компаніями, наприклад Sony. З'явилися при покупці Fujifilm XF 35mm f/2,0 Black 16481878 Питання можна прояснити у наших фахівців. Товар можна отримати в Києві найшвидше.