Aputure Light Dome Mini II

Код товару: С000010426
Фото: Aputure Light Dome Mini II

У наявності

Ціна: 5 983 грн

Гарантія

12 місяців від виробника


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Aputure Light Dome Mini II має дрібнішу конструкцію, ніж більший Light Dome, що робить його ідеальним вибором для творчих людей, яким потрібне м’яке світло в більш обмеженому просторі.

 

Новий Light Dome Mini II призначений для всіх світильників сімейства Light Storm COB. Він також сумісний із широкою різноманітністю систем освітлення кріплень Bowens, найпоширеніших кріплень, які використовуються у світі фотографії та освітлення для зйомки відео та кіно.

 

Light Dome Mini II також має швидкознімне кільце кріплення Aputure, що дозволяє збирати або розбирати купол софтбокса за лічені секунди.

 

Завдяки сітчастій тканині 1⁄4 і золотому/сріблястому внутрішньому відбивачу, Light Dome Mini II імітує рефлектор типу "Beauty Dish" для досягнення приголомшливої ​​якості світла.

 

Light Dome Mini II постачається зі спеціально розробленим тримачем для гелю, який дозволяє кінематографістам максимізувати свою творчість, мінімізуючи використання гелю.

 

Light Dome Mini II містить тканинну соту керування світлом під кутом 40°, яка допомагає точніше налаштувати вашу кінематографію та контролювати розповсюдження світла.

 

Комплектація:

 

  • Light Dome Mini II
  • Передня дифузійна тканина
  • Дифузор GoId / Silver Inner Baffle Diffusion
  • Сота 40º тканинна сітка для регулювання світла
  • Тримач гелю
  • Сумка для перенесення

 

Aputure Light Dome Mini II - на кращому сайті АВС Фото. Якщо терміново потрібно знайти Софтбокси або інші елементи фотототехніки не встаючи з дивана, відвідайте наш онлайн магазин abcphoto.com.ua. Вам потрібно розглянути пропозиції та підібрати Софтбокс за собівартістю. Щоб максимально просто підібрати Софтбокс, за допомогою зручної навігації. Введіть: Aputure і Вам будуть показані всі Софтбокси Aputure. У нас вибрати фототовари найпростіше. Можна не хвилюватися про якість товарів. Всі фотоаксессуари, які можна придбати у нас, створені відомими виробниками, наприклад Arsenal. З'явилися при виборі Aputure Light Dome Mini II Питання можна поставити нашому фахівцю. Відправляємо продукцію в Сумах максимально швидко.

Софтбокс (розкл.) 550x290 мм
Зовнішній дифузор 545 мм
Внутрішній дифузор 175 мм
Тримач гелю 185X65 мм)

ВАГА НЕТТО

Вага 1,64 кг