Lensbaby Composer Sony Alpha (LBCS)

Код товару: С000001795
Фото: Lensbaby Composer Sony Alpha (LBCS)

У наявності

Ціна: 6 856 грн

Гарантія

24 місяця від виробника


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Composer, який завоював безліч нагород, - один із найпопулярніших об'єктивів Lensbaby. Він поставляється в комплекті з оптичним модулем Double Glass Optic і сумісний з усіма змінними оптичними модулями Lensbaby Optic Swap System. Корпус Lensbaby Composer побудований на принципі кульової головки, що дозволяє створювати творчі фотоефекти. Просто нахиліть об'єктив під бажаним кутом та сфокусуйтеся вручну.

Double Glass Optic – найпопулярніший оптичний модуль – забезпечує ефект вибіркової різкості та художнього розмиття з мінімальним розсіюванням при всіх значеннях діафрагми.

Електронні контакти та мікросхеми для взаємодії з

камерою

Lensbaby Composer Sony Alpha (LBCS) - у віртуальному магазині АВС Фото. Якщо потрібно вибрати Об'єктиви А також інші фотоаксесуари не встаючи з крісла, зайдіть до нас у онлайн-супермаркет abcphoto. Розгляньте каталог і підберіть Об'єктив за собівартістю. Щоб легше було підібрати Об'єктив, за допомогою наших фільтрів. Введіть: Lensbaby і перед вами з'явиться Об'єктиви Lensbaby. У нас ви легко знайдете необхідні фототовари. В якості товарів сумнівів бути не може Всі фотоаксессуари, які можна придбати у нас, створені відомими фірмами, наприклад Laowa. Якщо виникли під час підбору Lensbaby Composer Sony Alpha (LBCS) Питання можна уточнити у наших фахівців. Замовлення можна забрати в Києві в швидкі терміни.

■ Оптичний модуль, Double Glass Optic (двохлінзовий монокль з оптичного скла з мультипросвітленням) у комплекті
■ Спосіб фокусування: ручний
■ Тип діафрагми: змінні магнітні дискові діафрагми
■ Діафрагми (Double Glass Optic): f/2, f/28. , f/5.6, f/8, f/11, f/16, f/22
■ Мінімальна відстань фокусування: прибл. 45 см
■ Максимальна відстань фокусування: нескінченність
■ Сумісний зі всією лінійкою змінних оптичних модулів Lensbaby Optic Swap System
■ Розміри: 5,7 см В х 6,35 см Ш/вага 104,9 г