Lensbaby Pro w/Double Glass for Sony Alpha (LBCPDGS)

Код товару: С000000081
Фото: Lensbaby Pro w/Double Glass for Sony Alpha (LBCPDGS)

У наявності

Ціна: 10 456 грн

Гарантія

24 місяця від виробника


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Composer Pro надає можливість неймовірно плавного фокусування та нахилу (tilt) з поворотом. Його покращена міцна металева конструкція - це крок вперед у розвитку об'єктива Composer, який зробив його найкращою пропозицією для багатьох фотографів і відеографів.

Composer Pro сумісний з повним рядом оптичних модулів і поставляється в комплекті з встановленим модулем Double Glass Optic або Sweet 35 . Кожен оптичний модуль створює особливе поєднання областей різкості та розмиття
Високоякісна конструкція з покращеним механізмом фокусування на рухомій металевій кулі

Електронні контакти та мікросхеми для взаємодії з камерою відсутні.

Байонет Sony Alpha

Lensbaby Pro w/Double Glass for Sony Alpha (LBCPDGS) - на надійному сайті abcphoto.com.ua. Якщо потрібно замовити Об'єктиви або інші аксесуари не виходячи з дому, зверніться до нашого онлайн-маркет abcphoto.com.ua. Виберіть із асортименту Об'єктив за низькою ціною? Щоб вам простіше було вибрати Об'єктив, за допомогою фільтрів. Введіть: Lensbaby і Вам будуть показані всі Об'єктиви Lensbaby. У нас вибір фотоакссесуарів максимально простий. За якість товарів можна не хвилюватися. Вироби, які можна купити у нас, створені відомими виробниками, наприклад Canon. Виникли при замовленні Lensbaby Pro w/Double Glass for Sony Alpha (LBCPDGS) Запитайте нашого менеджера. Замовлення можна отримати Запоріжжі у мінімальні терміни.

■ Постачальник: Double Glass Optic
■ Сумісний зі всією лінійкою змінних оптичних модулів Optic Swap System
■ Спосіб фокусування: ручний
■ Фокусна відстань: 35 мм для Sweet 35 Optic
■ Розміри/вага: 5,71 см вис. х 6,35 см шир./113,4г.
■ Нахил від 0 до 17,5 градусів