Lensbaby Spark for Nikon F (LBSPN)

Код товару: С000002334
Фото: Lensbaby Spark for Nikon F (LBSPN)

У наявності

Ціна: 2 258 2 194 грн

Гарантія

24 місяця від виробника


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Lensbaby Spark - найдоступніший об'єктив Lensbaby, дозволяє фотографу самому керувати зоною різкості і просто робити незабутні фотографії.

Lensbaby Spark – це чудова можливість познайомитись із системою Lensbaby для фото-ентузіастів, студентів та просто всіх фотографів, які шукають нові шляхи у фотографії.
Lensbaby Spark – захоплюючий і доступний спосіб для створення зображень із виборчою зоною фокусуванням (фотограф сам керує та задає зону різкості на знімку), отримуючи при цьому гарне розмиття.

Цей легкий об'єктив має фокусну відстань 50mm та фіксовану діафрагму F5.6 та доступний для дзеркальних камер Canon та Nikon.

■ Фокусна відстань: 50 мм
■ Діафрагма: фіксована, f/5.6
■ Оптичний модуль: подвійне скло з мультипросвітленням
■ Фокусування: ручне
■ Об'єктив із вибірковим фокусуванням: область різкості, оточена художнім розмиттям
■ Доступний для дзеркальних цифрових камер Canon та Nikon
■ Мінімальна відстань фокусування: 33 см
■ Сумісний із системою змінних оптичних модулів Optic Swap System) та з усіма 37-мм аксесуарами Lensbaby
■ Не містить електронних контактів та мікросхем.

 

Lensbaby Spark for Nikon F (LBSPN) - у великому інтернет-магазині abcphoto. Якщо потрібно замовити Об'єктиви або інші аксесуари не покидаючи квартири, зайдіть до нас в онлайн-каталог АВС Фото. Розгляньте пропозиції та підберіть Об'єктив за вигідною ціною? Щоб швидко підібрати Об'єктив, скористайтеся зручною системою. Введіть: Lensbaby і Ви побачите, які доступні для замовлення Об'єктиви Lensbaby. У нас вибрати фототовари найпростіше. Можна не думати про якість товарів. Всі фотоаксессуари, які можна придбати у нас, створені світовими виробниками, наприклад Fujifilm. Виникли при виборі Lensbaby Spark for Nikon F (LBSPN) Питання можна прояснити у наших менеджерів. Товари отримаєте Мелітополі у стислі строки.

Основні характеристики
Тип об'єктиву стандартний
Фокусна відстань 50 мм
Діафрагма F5.60
Кріплення  Nikon F
Параметри зйомки
Мінімальна відстань фокусування 0.33 м
додаткова інформація
Сумісні фотокамери дзеркальні цифрові камери Nikon
Особливості сумісний із системою змінних оптичних модулів Lensbaby (Lensbaby Optic Swap System) та з усіма 37-мм аксесуарами Lensbaby, не містить електронних контактів та мікросхем