Lensbaby Scout w/Fisheye for Pentax K (LBSFEP)

Код товару: С000001791
Фото: Lensbaby Scout w/Fisheye for Pentax K (LBSFEP)

У наявності

Ціна: 8 203 грн

Гарантія

24 місяця від виробника


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Scout надає фотографам універсальну, забавну та доступну альтернативу для створення знімків об'єктивом `Риб'яче око`. Scout - перший об'єктив Lensbaby, що не гнеться, ідеальний для ширококутної фотографії, оскільки ефект буде чітко відцентрований.

Оптичний модуль Fisheye Optic має дві особливості: при роботі проти світла він створює унікальні голчасті відблиски по краях зображення, а надмале фокусування дозволяє подивитися на навколишню дійсність з унікального кута зору.

Scout також сумісний з рештою оптичних модулів Lensbaby, і надає повний спектр можливостей застосування творчих ефектів системи Lensbaby Optic Swap™ System.

Фіксоване осьове положення оптичних насадок і ручне фокусування ■ Постачається в комплекті з встановленим оптичним модулем Fisheye Optic ■ Плавний механізм фокусування ■ Виняткова якість матеріалів корпусу ■ Сумісний з усією лінійкою змінних оптичних модулів Optic Swap System ■ Розмір/вага: х 6,63 см діам./226,8г. Електронні контакти та мікросхеми для взаємодії з камерою відсутні. Байонет Pentax K,

 

Lensbaby Scout w/Fisheye for Pentax K (LBSFEP) - на сайті abcphoto.com.ua. Якщо терміново потрібно вибрати Об'єктиви А також інші фотоаксесуари не виходячи з дому, зверніться до нас онлайн-маркет АВС Фото. Розгляньте каталог і підберіть Об'єктив З вигодами для себе? Щоб точно підібрати Об'єктив, за допомогою наших фільтрів. Введіть: Lensbaby і перед вами будуть Об'єктиви Lensbaby. У нас проста система підбору фотоакссесуарів. Можна не перейматися якістю товарів. Всі фотоаксессуари, які можна замовити у нас, випускають відомі фірми, наприклад Lensbaby. З'явилися при покупці Lensbaby Scout w/Fisheye for Pentax K (LBSFEP) Запитайте фахівців в онлайн-режимі. Фототехніку отримаєте Україні максимально швидко.