Lensbaby Control Freak Canon EF (LBCFC)

Код товару: С000000085
Фото: Lensbaby Control Freak Canon EF (LBCFC)

У наявності

Ціна: 4 021 грн

Гарантія

24 місяця від виробника


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Control Freak - об'єктив з вибірковим фокусуванням, ідеальний для предметної та макрофотографії. Щоб отримати бажану область різкості, корпус об'єктива потрібно стиснути та нахилити, а потім зафіксувати його положення натисканням кнопки. Після фіксації - фокусування можна поліпшити, використовуючи для цього кільце фокусування і можливість точного налаштування положення корпусу за допомогою трьох металевих гвинтів.
Доступний для байонетів Canon EF (EOS), Nikon F, Sony Alpha A/Minolta Maxxum, Pentax K/Samsung GX та Olympus 4/3

Електронні контакти та мікросхеми для взаємодії з камерою відсутні.

Байонет Canon EF

Гарантійний термін 24 місяці.

Lensbaby Control Freak Canon EF (LBCFC) - у віртуальному маркеті abcphoto.com.ua. Якщо терміново потрібно вибрати Об'єктиви або інші фотоаксесуари не покидаючи квартири, відвідайте наш онлайн магазин abcphoto.com.ua. Розгляньте пропозиції та підберіть Об'єктив з вигодами для бюджету Щоб не витрачати час на вибір Об'єктив, Скористайтеся навігацією. Введіть: Lensbaby і Вам будуть запропоновані різні Об'єктиви Lensbaby. У нас вибір фотоакссесуарів максимально простий. Можна не турбуватися про якість товарів. Вироби, які можна придбати у нас, створені відомими фірмами, наприклад Sony. З'явилися при покупці Lensbaby Control Freak Canon EF (LBCFC) Запитайте наших професійних менеджерів. Товари можна забрати в Тернополі без затримок.

■ Поставляється в комплекті з оптичним модулем Double Glass Optic
■ Сумісний з усією лінійкою змінних оптичних модулів Optic Swap System
■ Спосіб фокусування: ручний
Тип діафрагми: змінні вкладні магнітні диски
f/5.6, f/8, f/11, f/16, f/22
■ Мінімальна відстань фокусування: 23 см (можливе надзвичайно близьке фокусування - майже в упор, при використанні оптичного модуля Fisheye Optic. Спеціальний адаптер дозволяє використовувати Fisheye Optic з об'єктивом Control Freak)
■ Максимальна відстань фокусування: нескінченність
■ Розміри/вага: 5,7 см вис. х 6,35 см шир./104,9г.