Lensbaby Muse (Double Glass) Sony Alpha (LBM2S)

Код товару: С000001797
Фото: Lensbaby Muse (Double Glass) Sony Alpha (LBM2S)

У наявності

Ціна: 3 005 2 111 грн

Гарантія

24 місяця від виробника


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Muse дозволяє відчути дух Lensbaby, що відкриває нову дійсність, сповнену задоволення від процесу фокусування. Стискайте гнучкий корпус об'єктива, щоб фокусуватися і переміщати область різкості по кадру, супроводжуйте рухомий об'єкт під час відеозйомки.

Так само як Composer або Control Freak, цей маленький об'єктив сумісний з усіма оптичними модулями з лінійки Optic Swap System. Лінійка змінних модулів надають художнику безліч варіантів візуальних ефектів і стилів, що дозволяють відобразити унікальне бачення оточуючого.

Електронні контакти та мікросхеми для взаємодії з камерою відсутні.

Байонет Sony A

як використовувати

Відчуйте повну свободу з Muse! Фокусування здійснюється за рахунок стиснення та розтягування гнучкої гармошки корпусу об'єктива пальцями. Область різкості можна переміщати по кадру, нахиляючи об'єктив у напрямі. Ви гарантовано отримаєте незвичайний досвід!

Щоб змінити діафрагму, необхідно піднести магнітний наконечник спеціального інструменту до вкладеної діафрагми, і вийняти її. Після цього – вкласти інший магнітний диск діафрагми. Діафрагма утримуватиметься на місці вбудованими магнітами.

 

Lensbaby Muse (Double Glass) Sony Alpha (LBM2S) - в електронному каталозі abcphoto. Якщо потрібно купити Об'єктиви А також інші фотоаксесуари Не підводячись з дивана, зайдіть до нас в віртуальний маркет abcphoto. Вам потрібно розглянути пропозиції та підібрати Об'єктив з хорошими знижками. Щоб максимально просто вибрати Об'єктив, за допомогою нашої системи навігації. Введіть: Lensbaby і перед вами будуть усі Об'єктиви Lensbaby. У нас підібрати фотоаксессуари просто і швидко. За якість деталей можна не хвилюватися. Всі фототовари з каталогу розроблені відомими компаніями, наприклад Canon. З'явилися при покупці Lensbaby Muse (Double Glass) Sony Alpha (LBM2S) Питання можна прояснити у наших менеджерів. Замовлені фотоаксесуари можна отримати в Дніпродзержинське максимально швидко.

Поставляється в комплекті із встановленим оптичним модулемDouble Glass Optic
■ Сумісний з усією лінійкою змінних оптичних модулів Optic Swap System
■ Спосіб фокусування: ручний
■ Тип діафрагми: змінні вкладні магнітні диски
■ Значення діафрагм: f/2, f/28. /5.6, f/8
■ Мінімальна відстань фокусування: 30 см
■ Максимальна відстань фокусування: нескінченність
■ Розміри/вага: 5,7 см вис. х 6,35 см шир./104,9г.