Nikon 50mm f/1.4G AF-S Nikkor

Код товару: С000002109
Фото: Nikon 50mm f/1.4G AF-S Nikkor

У наявності

Ціна: 16 651 15 942 грн

Гарантія

12 місяців від мережі магазинів abcphoto


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Об'єктив, який допомагає розвивати навички фотографа

 Однією з головних якостей у нашому столітті з його швидкими темпами та масою нової інформації є багатозадачність. Цю вимогу висувають до людей, але й повсякденні предмети, інструменти роботи, програмне забезпечення ми зараз уже цінуємо за багатофункціональність, універсальність.

Фотографія – це вид мистецтва та сфера реалізації своїх професійних навичок, що потребує універсальності від людей, а також інструментів, з якими вони працюють. Ідеальна камера, ідеальний об'єктив – ті, з якими можна працювати якомога більше спектрів типів фотографії. Ті, які однаково добре справляються з предметною, пейзажною, портретною зйомкою в різних умовах.

Об'єктивом, що дає простір для творчості та можливість адаптуватись, є Nikon 50mm f/1.4G AF-S Nikkor, який можна за справедливою ціною та з доставкою по Україні купити в інтернет-магазині ABC Фото. Хтось подивиться на всі позначення після Nikon і вже все зрозуміє про можливості об'єктива, а для когось Nikkor, 50 mm, F 1.4 G, AF-S частково чи взагалі нічого не кажуть. Ми розшифруємо для всіх, щоб можна було купувати, оперуючи всією доступною інформацією, та розуміти, наскільки підходить саме ця модель.

Як одна модель Nikon втілює у собі сучасні досягнення фототехніки

 Насамперед, у lens Nikon 50mm F1.4G AF-S Nikkor нас цікавить фокусна відстань (50 mm) та світлосила об'єктива Нікон (1:1.4 G). Фокусна відстань у фізиці – це відстань від центру оптичної системи до її фокусу. У фотографії ця цифра свідчить про те, скільки простору можна захопити об'єктивом. Для повнокадрових цифрових камер Nikon фокусна відстань в об'єктиві з показниками 50mm F 1.4G AF-S Nikkor є стандартною, дає в результаті натуральну перспективу в кадрі та дозволяє працювати у більшості жанрів. Але він може працювати з неповнокадровими дзеркальними камерами: тоді це буде відстань 75 мм в еквіваленті 35 мм, що дуже актуально для репортажної та портретної нестудійної зйомок. Фокусна відстань незмінна, із системою внутрішнього фокусування (IF).

Конструкція об'єктива Nikon 50mm F1 4G AFS Nikkor включає 8 елементів у 7 групах, а його широка діафрагма складається з 9 пелюсток, що округляють. Власне, про її широту та особливості роботи говорить позначення F1.4G. З такою світлосилою можна працювати в приміщеннях і на природі з приглушеним світлом, при цьому ми отримаємо чудову чіткість на передньому плані та гарно розмите фон. Без аберацій, відблисків, але з точною передачею тону, натуральними кольорами і невеликою глибиною простору, що зображується - ці характеристики, які забезпечує lens Nikon 50mm AFS F 1.4 G Nikkor, поширюються на фото їжі і парків, інтер'єрів і людей.

Поєднання AF-S говорить про автофокусування та її безшумність. У режимі М/А відбувається автоматичне фокусування з можливістю ручного регулювання, а її тишу забезпечує SWM – хвильовий привід. Але в режимі М фокус об'єктива Нікон 50 мм F 1.4 G AF-S Ніккор також можна відрегулювати повністю вручну.

Як підбирати Nikkor під камеру і хто може допомогти?

 У каталозі ми надаємо максимум інформації про будову та комплектацію, роботу об'єктива, сумісність з камерами. Nikon 50 mm AFS F 1.4 G, як і вся техніка, яку ви знайдете на сайті магазину ABC Фото, оригінальна, з гарантією на рік та можливістю безкоштовного обслуговування ще рік після її закінчення – магазин є офіційним партнером виробника.

 З технологічною пристосованістю для будь-якого виду зйомки, особливо важливою для непрофесіоналів, чудово поєднується надійність як пластикових, так і металевих деталей. Вартість Nikon lens, враховуючи такі характеристики Nikkor, як AF-S, 50mm і F 1.4 G, можна порівняти з його можливостями та довговічністю. З таким набором функцій можна придбати один об'єктив, щоб використовувати тільки його в роботі замість купівлі декількох, частково відповідають запиту фотографа.

 Говорячи про запит, його можна сформулювати нашому менеджеру в одному з магазинів у Дніпрі чи Києві, а також у телефонній розмові всім, хто купує онлайн. Якщо потрібно буде, наш співробітник ще раз проговорить, чим відрізняється Нікон 50мм AF-S F 1.4 G від інших, прояснить, чи він сумісний з камерою, яка вже є у вас, чи підбере її разом з об'єктивом так, щоб сумісність була оптимальною, а вартість - прийнятною. Візит до нашого магазину особисто – це можливість протестувати техніку на місці, а доставка по Україні – купити якісний продукт навіть у маленькому місті та забрати його у поштовому відділенні неподалік будинку.

Nikon 50mm f/1.4G AF-S Nikkor - в електронному магазині abcphoto. Якщо потрібно придбати Об'єктиви та інші елементи фототехніки не покидаючи будинок, відвідайте наш онлайн магазин abcphoto. Вам потрібно розглянути пропозиції та підібрати Об'єктив на вигідних умовах. Щоб простіше було підібрати Об'єктив, за допомогою нашої системи навігації. Введіть: Nikon і Вам будуть показані всі Об'єктиви Nikon. У нас найпростіша і найзручніша система підбору фотоакссесуарів. За якість деталей можна не хвилюватися. Вся фототехніка з нашого каталогу створені відомими брендами, наприклад Tamron. Виникли при замовленні Nikon 50mm f/1.4G AF-S Nikkor Запитайте безкоштовно нашим фахівцям. Транспортуємо продукцію в Харкові у мінімальні терміни.

Фокусна відстань
50 мм
Максимальна діафрагма
f/1,4
Мінімальна діафрагма
f/16
Конструкція об'єктива
8 елементів у 7 групах
Кут зору
46°
Мінімальна відстань фокусування
0,45 м
Максимальний коефіцієнт відтворення
0,15-кратний
Число пелюсток діафрагми
9 (округлені)
Установчий розмір фільтра
58 мм
Діаметр х довжина (відстань від байонету об'єктива)
73,5 x 54 мм
Вага
280 г
Приладдя в комплекті
Передня захисна кришка об'єктива LC-58 діаметром 58 мм (замикається), задня захисна кришка об'єктива LF-1, байонетна бленда HB-47, м'який чохол для об'єктива CL-1013