Savage Widetone Sмoke Gray 1,36x11м (74-1253)

Код товару: С000004953
Фото: Savage Widetone Sмoke Gray 1,36x11м (74-1253)

У наявності

Ціна: 1 590 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Savage Widetone - це серія студійних безшовних фонів із паперу високої якості, які можна використовувати як у професійних, так і в аматорських фотостудіях. Завдяки невеликій ціні, чудовій якості та різноманітності кольорів, ця серія студійних фонів дуже швидко завоювала популярність у фотографів і користується високим попитом вже понад 60 років.

Фони серії Savage Widetone мають покриття антивідблиску і намотані на картонну тубу для зручності перевезення, монтування, скочування та розкочування. Завдяки багатству квітів ці паперові фони допоможуть створити необхідну атмосферу для будь-якого виду фотозйомки. Також ці фони можна використовувати як декорації на різних заходах та презентаціях.

Все це робить паперові фони серії Savage Widetone незамінними помічниками у будь-якій фотостудії, де ви з легкістю зможете реалізувати найнеймовірніші творчі ідеї.

 

 

Savage Widetone Sмoke Gray 1,36x11м (74-1253) - в інет-каталозі АВС Фото. Якщо терміново потрібно купити Фони або інші фотоаксесуари не покидаючи житла, відвідайте наш електронний каталог abcphoto. Вам слід розглянути варіанти та вибрати Фон з хорошими знижками. Щоб не витрачати час на підбір Фон, за допомогою наших фільтрів. Введіть: Savage і перед вами будуть Фони Savage. У нас найпростіша система підбору фототехніки. За якість запчастин можна не переживати. Вся фототехніка, яку можна купити у нас, розроблені відомими компаніями, наприклад Falcon. З'явилися при виборі Savage Widetone Sмoke Gray 1,36x11м (74-1253) Запитайте нашого менеджера. Замовлення можна забрати в Олександрії в швидкі терміни.