Savage Infinity Vinyl Pure White 2,43x3,04м (V01-0810)

Код товару: С000008809
Фото: Savage Infinity Vinyl Pure White 2,43x3,04м (V01-0810)

У наявності

Ціна: 7 490 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

 

Savage Infinity Vinyl  – одні з найвищих класних безшовних фонів, які підійдуть як для студійної фотозйомки, так і для виїзних заходів. Фони виготовлені з цілісного полотна тканини, краї якого прострочені щільною подвійною нейлоновою ниткою. Фон зручно кріпити на тримачах.

Головна особливість цих фонів – унікальна однорідна матова поверхня, що не відкидає відблисків. Ці фони ідеально підходять для фотографій, де потрібний високий контраст: наприклад, для драматичних портретів або комерційної фотографії.

Матеріал фону – міцний та зносостійкий вініл, який стійкий до механічних впливів та легко очищається водою з миючими засобами.

 

Savage Infinity Vinyl Pure White 2,43x3,04м (V01-0810) - на сайті інтернет-магазину abcphoto.com.ua. Якщо потрібно купити Фони А також інші елементи фототехніки не покидаючи будинок, відвідайте наш онлайн-маркет АВС Фото. Розгляньте асортимент та підберіть Фон за прийнятною ціною? Щоб простіше було підібрати Фон, скористайтеся нашими фільтрами. Введіть: Savage і Ви побачите список з Фони Savage. У нас вибрати фототовари найпростіше. Можна не турбуватися про якість товарів. Всі фотоаксесуари з нашого каталогу розроблені лідируючими компаніями, наприклад Falcon. З'явилися під час замовлення Savage Infinity Vinyl Pure White 2,43x3,04м (V01-0810) Запитайте нашого кваліфікованого персоналу. Фототехніку отримаєте Олександрії в необхідні терміни.

Виробник
Savage
Тип фону
вініловий
Колір фону White (V01)
Розмір
2,43x3,04м