Savage Widetone Orchid 1,36x11м (29-1253)

Код товару: С000008743
Фото: Savage Widetone Orchid 1,36x11м (29-1253)

У наявності

Ціна: 1 590 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Savage Widetone - це серія студійних безшовних фонів із паперу високої якості, які можна використовувати як у професійних, так і в аматорських фотостудіях. Завдяки невеликій ціні, чудовій якості та різноманітності кольорів, ця серія студійних фонів дуже швидко завоювала популярність у фотографів і користується високим попитом вже понад 60 років.

Фони серії Savage Widetone мають покриття антивідблиску і намотані на картонну тубу для зручності перевезення, монтування, скочування та розкочування. Завдяки багатству квітів ці паперові фони допоможуть створити необхідну атмосферу для будь-якого виду фотозйомки. Також ці фони можна використовувати як декорації на різних заходах та презентаціях.

Все це робить паперові фони серії Savage Widetone незамінними помічниками у будь-якій фотостудії, де ви з легкістю зможете реалізувати найнеймовірніші творчі ідеї.

 

Savage Widetone Orchid 1,36x11м (29-1253) - в інет-каталозі abcphoto.com.ua. Якщо терміново потрібно підібрати Фони або інші фотоаксесуари не піднімайтеся з дивана, відвідайте наш онлайн-супермаркет АВС Фото. Виберіть із запропонованих варіантів Фон за бюджетною ціною? Щоб легко підібрати Фон, за допомогою нашої системи фільтрів. Введіть: Savage і Ви побачите список з Фони Savage. Як бачите, все досить просто. Як товари ніяких сумнівів бути не може. Всі фототовари, представлені у нас, розроблені відомими компаніями, наприклад Savage. Виникли при виборі Savage Widetone Orchid 1,36x11м (29-1253) Запитайте фахівців в онлайн-режимі. Відправляємо продукцію в Житомирі у мінімальні терміни.