Savage Widetone Orchid 1,36x11м (29-1253)

Код товару: С000008743
Фото: Savage Widetone Orchid 1,36x11м (29-1253)

У наявності

Ціна: 1 590 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Savage Widetone - це серія студійних безшовних фонів із паперу високої якості, які можна використовувати як у професійних, так і в аматорських фотостудіях. Завдяки невеликій ціні, чудовій якості та різноманітності кольорів, ця серія студійних фонів дуже швидко завоювала популярність у фотографів і користується високим попитом вже понад 60 років.

Фони серії Savage Widetone мають покриття антивідблиску і намотані на картонну тубу для зручності перевезення, монтування, скочування та розкочування. Завдяки багатству квітів ці паперові фони допоможуть створити необхідну атмосферу для будь-якого виду фотозйомки. Також ці фони можна використовувати як декорації на різних заходах та презентаціях.

Все це робить паперові фони серії Savage Widetone незамінними помічниками у будь-якій фотостудії, де ви з легкістю зможете реалізувати найнеймовірніші творчі ідеї.

 

Savage Widetone Orchid 1,36x11м (29-1253) - в онлайн-супермаркеті abcphoto.com.ua. Якщо потрібно замовити Фони фотоаксесуари не встаючи з крісла, зайдіть до нас у віртуальний маркет АВС Фото. Розгляньте асортимент та виберіть Фон вигідно? Щоб не витрачати час на підбір Фон, Скористайтеся нашою навігацією. Введіть: Savage і Ви побачите, які доступні для замовлення Фони Savage. У нас підібрати фототехніку найпростіше. За якість товарів можна не переживати. Вся фототехніка, яку можна купити у нас, розроблені лідируючими компаніями, наприклад Savage. З'явилися під час замовлення Savage Widetone Orchid 1,36x11м (29-1253) Запитайте наших фахівців у режимі онлайн. Замовлення можна отримати Кам'янець-Подільському в швидкі терміни.