Savage Widetone Leмonade 1,36x11м (93-1253)

Код товару: С000008769
Фото: Savage Widetone Leмonade 1,36x11м (93-1253)

У наявності

Ціна: 1 590 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

 

Savage Widetone  - це серія студійних безшовних фонів із паперу високої якості, які можна використовувати як у професійних, так і в аматорських фотостудіях. Завдяки невеликій ціні, чудовій якості та різноманітності кольорів, ця серія студійних фонів дуже швидко завоювала популярність у фотографів і користується високим попитом вже понад 60 років.

Фони серії  Savage Widetone  мають покриття антивідблиску і намотані на картонну тубу для зручності перевезення, монтування, скочування та розкочування. Завдяки багатству квітів ці паперові фони допоможуть створити необхідну атмосферу для будь-якого виду фотозйомки. Також ці фони можна використовувати як декорації на різних заходах та презентаціях.

Все це робить паперові фони серії  Savage Widetone незамінними помічниками у будь-якій фотостудії, де ви з легкістю зможете реалізувати найнеймовірніші творчі ідеї.

 

Savage Widetone Leмonade 1,36x11м (93-1253) - у перевіреному інтернет-магазині АВС Фото. Якщо потрібно купити Фони А також інші фототовари не встаючи з крісла, зайдіть до нас у онлайн-каталог АВС Фото. Виберіть із асортименту Фон за низькою ціною? Щоб максимально просто підібрати Фон, Скористайтеся фільтрами. Введіть: Savage і Ви побачите, які доступні для замовлення Фони Savage. У нас найпростіша система підбору фототехніки. За якість товарів можна не турбуватися. Всі фототовари, представлені у нас, створені світовими виробниками, наприклад Savage. Виникли при замовленні Savage Widetone Leмonade 1,36x11м (93-1253) Запитайте наших фахівців. Товари отримаєте Кропивницькому в швидкі терміни.

Виробник
Savage
Тип фону
паперовий
Колір фону Lemonade (№93)
Розмір
1,36x11м