Savage Widetoneмarмalade 1,36x11м (43-1253)

Код товару: С000008752
Фото: Savage Widetoneмarмalade 1,36x11м (43-1253)

У наявності

Ціна: 1 590 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Savage Widetone - це серія студійних безшовних фонів із паперу високої якості, які можна використовувати як у професійних, так і в аматорських фотостудіях. Завдяки невеликій ціні, чудовій якості та різноманітності кольорів, ця серія студійних фонів дуже швидко завоювала популярність у фотографів і користується високим попитом вже понад 60 років.

Фони серії Savage Widetone мають покриття антивідблиску і намотані на картонну тубу для зручності перевезення, монтування, скочування та розкочування. Завдяки багатству квітів ці паперові фони допоможуть створити необхідну атмосферу для будь-якого виду фотозйомки. Також ці фони можна використовувати як декорації на різних заходах та презентаціях.

Все це робить паперові фони серії Savage Widetone незамінними помічниками у будь-якій фотостудії, де ви з легкістю зможете реалізувати найнеймовірніші творчі ідеї.

 

Savage Widetoneмarмalade 1,36x11м (43-1253) - в інет-маркеті abcphoto. Якщо терміново потрібно вибрати Фони або інші фототовари не встаючи з дивана, зайдіть у наш електронний каталог abcphoto. Розгляньте пропозиції та виберіть Фон за прийнятною ціною? Щоб легко було підібрати Фон, за допомогою наших фільтрів. Введіть: Savage і Вам будуть запропоновані різні Фони Savage. У нас підібрати фототехніку найпростіше. Можна не турбуватися про якість товарів. Всі фотоаксессуари, які є у нас, виробляють відомі компанії, наприклад Falcon. Якщо виникли при купівлі Savage Widetoneмarмalade 1,36x11м (43-1253) Питання можна прояснити у наших менеджерів. Товар можна отримати в Хмельницькому своєчасно.