Savage Widetone Alмond 1,36x11м (79-1253)

Код товару: С000008764
Фото: Savage Widetone Alмond 1,36x11м (79-1253)

У наявності

Ціна: 1 590 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Savage Widetone - це серія студійних безшовних фонів із паперу високої якості, які можна використовувати як у професійних, так і в аматорських фотостудіях. Завдяки невеликій ціні, чудовій якості та різноманітності кольорів, ця серія студійних фонів дуже швидко завоювала популярність у фотографів і користується високим попитом вже понад 60 років.

Фони серії Savage Widetone мають покриття антивідблиску і намотані на картонну тубу для зручності перевезення, монтування, скочування та розкочування. Завдяки багатству квітів ці паперові фони допоможуть створити необхідну атмосферу для будь-якого виду фотозйомки. Також ці фони можна використовувати як декорації на різних заходах та презентаціях.

Все це робить паперові фони серії Savage Widetone незамінними помічниками у будь-якій фотостудії, де ви з легкістю зможете реалізувати найнеймовірніші творчі ідеї.

 

Savage Widetone Alмond 1,36x11м (79-1253) - у віртуальному магазині АВС Фото. Якщо потрібно замовити Фони або інші елементи фотототехніки Не підводячись з дивана, зайдіть до нас в онлайн-супермаркет АВС Фото. Виберіть із запропонованих варіантів Фон з вигодами для бюджету Щоб правильно підібрати Фон, за допомогою нашої системи фільтрів. Введіть: Savage і Ви побачите доступні для замовлення Фони Savage. Як бачите, вибір максимально спрощений. Як і надійність товарів не варто сумніватися. Вся фототехніка з нашого каталогу виробляють відомі компанії, наприклад Falcon. Якщо з'явилися при підборі Savage Widetone Alмond 1,36x11м (79-1253) Питання можна уточнити у наших менеджерів. Замовлення можна забрати в Дніпропетровське в необхідні терміни.