Savage Widetoneмint Green 1,36x11м (40-1253)

Код товару: С000008749
Фото: Savage Widetoneмint Green 1,36x11м (40-1253)

У наявності

Ціна: 1 590 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Savage Widetone - це серія студійних безшовних фонів із паперу високої якості, які можна використовувати як у професійних, так і в аматорських фотостудіях. Завдяки невеликій ціні, чудовій якості та різноманітності кольорів, ця серія студійних фонів дуже швидко завоювала популярність у фотографів і користується високим попитом вже понад 60 років.

Фони серії Savage Widetone мають покриття антивідблиску і намотані на картонну тубу для зручності перевезення, монтування, скочування та розкочування. Завдяки багатству квітів ці паперові фони допоможуть створити необхідну атмосферу для будь-якого виду фотозйомки. Також ці фони можна використовувати як декорації на різних заходах та презентаціях.

Все це робить паперові фони серії Savage Widetone незамінними помічниками у будь-якій фотостудії, де ви з легкістю зможете реалізувати найнеймовірніші творчі ідеї.

 

Savage Widetoneмint Green 1,36x11м (40-1253) - на сайті магазину АВС Фото. Якщо потрібно придбати Фони А також інші фототовари не встаючи з крісла, зайдіть до нас у інтернет магазин АВС Фото. Розгляньте каталог та виберіть Фон за вигідною ціною? Щоб точно підібрати Фон, за допомогою нашої системи навігації. Введіть: Savage і Вам будуть запропоновані різні Фони Savage. У нас найпростіша і найзручніша система підбору фотоакссесуарів. За якість деталей можна не хвилюватися. Всі товари, представлені в нашому магазині, створені відомими виробниками, наприклад Falcon. Якщо виникли під час підбору Savage Widetoneмint Green 1,36x11м (40-1253) Питання можна уточнити у наших менеджерів. Відправляємо продукцію в Івано-Франківську максимально швидко.