Savage Widetoneмint Green 1,36x11м (40-1253)

Код товару: С000008749
Фото: Savage Widetoneмint Green 1,36x11м (40-1253)

У наявності

Ціна: 1 590 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Savage Widetone - це серія студійних безшовних фонів із паперу високої якості, які можна використовувати як у професійних, так і в аматорських фотостудіях. Завдяки невеликій ціні, чудовій якості та різноманітності кольорів, ця серія студійних фонів дуже швидко завоювала популярність у фотографів і користується високим попитом вже понад 60 років.

Фони серії Savage Widetone мають покриття антивідблиску і намотані на картонну тубу для зручності перевезення, монтування, скочування та розкочування. Завдяки багатству квітів ці паперові фони допоможуть створити необхідну атмосферу для будь-якого виду фотозйомки. Також ці фони можна використовувати як декорації на різних заходах та презентаціях.

Все це робить паперові фони серії Savage Widetone незамінними помічниками у будь-якій фотостудії, де ви з легкістю зможете реалізувати найнеймовірніші творчі ідеї.

 

Savage Widetoneмint Green 1,36x11м (40-1253) - в інтернет-магазині abcphoto. Якщо терміново потрібно замовити Фони або інші фотоаксесуари не виходячи з дому, зверніться до нас віртуальний маркет abcphoto. Розгляньте пропозиції та підберіть Фон зі знижками? Щоб легко було підібрати Фон, Скористайтеся фільтрами. Введіть: Savage І Ви побачите перелік з Фони Savage. У нас вибір фотоакссесуарів максимально простий. В якості товарів можна бути повністю впевненими Всі фотоаксессуари, які можна придбати у нас, виробляють відомі фірми, наприклад Savage. Виникли при підборі Savage Widetoneмint Green 1,36x11м (40-1253) Питання можна прояснити у наших фахівців. Товар можна отримати в Житомирі найшвидше.