Savage Widetone Pluм 1,36x11м (91-1253)

Код товару: С000008767
Фото: Savage Widetone Pluм 1,36x11м (91-1253)

У наявності

Ціна: 1 590 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Savage Widetone - це серія студійних безшовних фонів із паперу високої якості, які можна використовувати як у професійних, так і в аматорських фотостудіях. Завдяки невеликій ціні, чудовій якості та різноманітності кольорів, ця серія студійних фонів дуже швидко завоювала популярність у фотографів і користується високим попитом вже понад 60 років.

Фони серії Savage Widetone мають покриття антивідблиску і намотані на картонну тубу для зручності перевезення, монтування, скочування та розкочування. Завдяки багатству квітів ці паперові фони допоможуть створити необхідну атмосферу для будь-якого виду фотозйомки. Також ці фони можна використовувати як декорації на різних заходах та презентаціях.

Все це робить паперові фони серії Savage Widetone незамінними помічниками у будь-якій фотостудії, де ви з легкістю зможете реалізувати найнеймовірніші творчі ідеї.

 

Savage Widetone Pluм 1,36x11м (91-1253) - у віртуальному магазині abcphoto. Якщо терміново потрібно замовити Фони або інші елементи фотототехніки не покидаючи будинок, відвідайте наш віртуальний магазин abcphoto.com.ua. З каталогу підберіть Фон за ринковими розцінками? Щоб правильно підібрати Фон, за допомогою навігації. Введіть: Savage і Вам будуть запропоновані різні Фони Savage. Як бачите, вибір максимально спрощений. Ніяких сумнівів як товари. Всі фотоаксессуари, які можна замовити у нас, створені відомими фірмами, наприклад Savage. Виникли при виборі Savage Widetone Pluм 1,36x11м (91-1253) Запитайте наших фахівців у режимі онлайн. Товар можна отримати в Дніпропетровське в необхідні терміни.