Savage Widetone Pluм 1,36x11м (91-1253)

Код товару: С000008767
Фото: Savage Widetone Pluм 1,36x11м (91-1253)

У наявності

Ціна: 1 590 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Savage Widetone - це серія студійних безшовних фонів із паперу високої якості, які можна використовувати як у професійних, так і в аматорських фотостудіях. Завдяки невеликій ціні, чудовій якості та різноманітності кольорів, ця серія студійних фонів дуже швидко завоювала популярність у фотографів і користується високим попитом вже понад 60 років.

Фони серії Savage Widetone мають покриття антивідблиску і намотані на картонну тубу для зручності перевезення, монтування, скочування та розкочування. Завдяки багатству квітів ці паперові фони допоможуть створити необхідну атмосферу для будь-якого виду фотозйомки. Також ці фони можна використовувати як декорації на різних заходах та презентаціях.

Все це робить паперові фони серії Savage Widetone незамінними помічниками у будь-якій фотостудії, де ви з легкістю зможете реалізувати найнеймовірніші творчі ідеї.

 

Savage Widetone Pluм 1,36x11м (91-1253) - у великому інтернет-магазині abcphoto.com.ua. Якщо потрібно купити Фони А також інші елементи фототехніки не покидаючи будинок, відвідайте наш онлайн-маркет abcphoto.com.ua. Розгляньте каталог та виберіть Фон на кращих умовах. Щоб швидко підібрати Фон, за допомогою зручної навігації. Введіть: Savage і Ви побачите список з Фони Savage. У нас ви швидко оберете необхідні фототовари. В якості товарів сумнівів бути не може Товари, які можна замовити у нас, створені світовими виробниками, наприклад Falcon. Виникли при підборі Savage Widetone Pluм 1,36x11м (91-1253) Питання можна уточнити у наших менеджерів. Посилання прийде в Ужгород найшвидше.