Savage Widetone Coral 1,36x11м (3-1253)

Код товару: С000008745
Фото: Savage Widetone Coral 1,36x11м (3-1253)

У наявності

Ціна: 1 590 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Savage Widetone - це серія студійних безшовних фонів із паперу високої якості, які можна використовувати як у професійних, так і в аматорських фотостудіях. Завдяки невеликій ціні, чудовій якості та різноманітності кольорів, ця серія студійних фонів дуже швидко завоювала популярність у фотографів і користується високим попитом вже понад 60 років.

Фони серії Savage Widetone мають покриття антивідблиску і намотані на картонну тубу для зручності перевезення, монтування, скочування та розкочування. Завдяки багатству квітів ці паперові фони допоможуть створити необхідну атмосферу для будь-якого виду фотозйомки. Також ці фони можна використовувати як декорації на різних заходах та презентаціях.

Все це робить паперові фони серії Savage Widetone незамінними помічниками у будь-якій фотостудії, де ви з легкістю зможете реалізувати найнеймовірніші творчі ідеї.

 

Savage Widetone Coral 1,36x11м (3-1253) - в електронному каталозі АВС Фото. Якщо терміново потрібно підібрати Фони або інші елементи фотототехніки не виходячи з дому, зверніться до нас онлайн-супермаркет abcphoto.com.ua. Вам потрібно розглянути пропозиції та підібрати Фон за доступною ціною. Щоб правильно вибрати Фон, за допомогою навігації. Введіть: Savage і перед вами з'явиться Фони Savage. У нас підібрати фототехніку найпростіше. За якість товарів можна не переживати. Всі фотоаксессуари, які можна придбати у нас, створені відомими компаніями, наприклад Savage. Якщо з'явилися при виборі Savage Widetone Coral 1,36x11м (3-1253) Запитайте наших фахівців у режимі онлайн. Замовлення можна забрати в Миколаєві без затримок.