Savage Widetone Coral 1,36x11м (3-1253)

Код товару: С000008745
Фото: Savage Widetone Coral 1,36x11м (3-1253)

У наявності

Ціна: 1 590 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Savage Widetone - це серія студійних безшовних фонів із паперу високої якості, які можна використовувати як у професійних, так і в аматорських фотостудіях. Завдяки невеликій ціні, чудовій якості та різноманітності кольорів, ця серія студійних фонів дуже швидко завоювала популярність у фотографів і користується високим попитом вже понад 60 років.

Фони серії Savage Widetone мають покриття антивідблиску і намотані на картонну тубу для зручності перевезення, монтування, скочування та розкочування. Завдяки багатству квітів ці паперові фони допоможуть створити необхідну атмосферу для будь-якого виду фотозйомки. Також ці фони можна використовувати як декорації на різних заходах та презентаціях.

Все це робить паперові фони серії Savage Widetone незамінними помічниками у будь-якій фотостудії, де ви з легкістю зможете реалізувати найнеймовірніші творчі ідеї.

 

Savage Widetone Coral 1,36x11м (3-1253) - у віртуальному магазині abcphoto.com.ua. Якщо терміново потрібно знайти Фони фотоаксесуари не виходячи з дому, зверніться до нашого онлайн магазин abcphoto.com.ua. Вам потрібно розглянути пропозиції та підібрати Фон за економною ціною? Щоб правильно вибрати Фон, за допомогою фільтрів. Введіть: Savage і Ви побачите список з Фони Savage. У нас ви легко знайдете необхідні фототовари. За якість товарів можна не переживати. Вся фототехніка, яку можна купити у нас, створені перевіреними компаніями, наприклад Savage. Виникли при покупці Savage Widetone Coral 1,36x11м (3-1253) Питання можна прояснити у наших менеджерів. Товар можна отримати в Павлограді максимально швидко.