Savage Widetone Canary 1,36x11м (38-1253)

Код товару: С000008748
Фото: Savage Widetone Canary 1,36x11м (38-1253)

У наявності

Ціна: 1 590 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

 

Savage Widetone  - це серія студійних безшовних фонів із паперу високої якості, які можна використовувати як у професійних, так і в аматорських фотостудіях. Завдяки невеликій ціні, чудовій якості та різноманітності кольорів, ця серія студійних фонів дуже швидко завоювала популярність у фотографів і користується високим попитом вже понад 60 років.

Фони серії  Savage Widetone  мають покриття антивідблиску і намотані на картонну тубу для зручності перевезення, монтування, скочування та розкочування. Завдяки багатству квітів ці паперові фони допоможуть створити необхідну атмосферу для будь-якого виду фотозйомки. Також ці фони можна використовувати як декорації на різних заходах та презентаціях.

Все це робить паперові фони серії  Savage Widetone незамінними помічниками у будь-якій фотостудії, де ви з легкістю зможете реалізувати найнеймовірніші творчі ідеї.

 

Savage Widetone Canary 1,36x11м (38-1253) - в електронному магазині abcphoto. Якщо терміново потрібно знайти Фони А також інші елементи фототехніки не встаючи з крісла, зайдіть до нас у онлайн-каталог abcphoto.com.ua. З асортименту виберіть Фон за гарною ціною? Щоб запросто підібрати Фон, за допомогою фільтрів. Введіть: Savage і Ви побачите список з Фони Savage. У нас ви зможете швидко вибрати потрібну фототехніку. Можна не сумніватися як товар. Вироби, які можна придбати у нас, створені найкращими світовими виробниками, наприклад Savage. Якщо з'явилися при підборі Savage Widetone Canary 1,36x11м (38-1253) Запитайте наших професіоналів. Замовлення можна отримати Костянтинівці своєчасно.

Виробник
Savage
Тип фону
паперовий
Колір фону Canary (№38)
Розмір
1,36x11м