Savage Widetone Canary 1,36x11м (38-1253)

Код товару: С000008748
Фото: Savage Widetone Canary 1,36x11м (38-1253)

У наявності

Ціна: 1 590 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

 

Savage Widetone  - це серія студійних безшовних фонів із паперу високої якості, які можна використовувати як у професійних, так і в аматорських фотостудіях. Завдяки невеликій ціні, чудовій якості та різноманітності кольорів, ця серія студійних фонів дуже швидко завоювала популярність у фотографів і користується високим попитом вже понад 60 років.

Фони серії  Savage Widetone  мають покриття антивідблиску і намотані на картонну тубу для зручності перевезення, монтування, скочування та розкочування. Завдяки багатству квітів ці паперові фони допоможуть створити необхідну атмосферу для будь-якого виду фотозйомки. Також ці фони можна використовувати як декорації на різних заходах та презентаціях.

Все це робить паперові фони серії  Savage Widetone незамінними помічниками у будь-якій фотостудії, де ви з легкістю зможете реалізувати найнеймовірніші творчі ідеї.

 

Savage Widetone Canary 1,36x11м (38-1253) - в інет-каталозі abcphoto.com.ua. Якщо потрібно вибрати Фони А також інші фототовари Не покидаючи вдома, зайдіть до нас в онлайн-супермаркет АВС Фото. Розгляньте каталог та виберіть Фон на вигідних умовах. Щоб максимально просто підібрати Фон, за допомогою нашої системи навігації. Введіть: Savage і перед вами будуть Фони Savage. У нас проста система підбору фотоакссесуарів. В якості товарів сумнівів бути не може Вироби, які можна купити у нас, створені відомими компаніями, наприклад Falcon. Якщо виникли при купівлі Savage Widetone Canary 1,36x11м (38-1253) Запитайте безкоштовно нашим фахівцям. Замовлення отримаєте Слов'янське найшвидше.

Виробник
Savage
Тип фону
паперовий
Колір фону Canary (№38)
Розмір
1,36x11м