Savage Widetone Purple 1,36x11м (62-1253)

Код товару: С000008756
Фото: Savage Widetone Purple 1,36x11м (62-1253)

У наявності

Ціна: 1 590 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

 

Savage Widetone  - це серія студійних безшовних фонів із паперу високої якості, які можна використовувати як у професійних, так і в аматорських фотостудіях. Завдяки невеликій ціні, чудовій якості та різноманітності кольорів, ця серія студійних фонів дуже швидко завоювала популярність у фотографів і користується високим попитом вже понад 60 років.

Фони серії  Savage Widetone  мають покриття антивідблиску і намотані на картонну тубу для зручності перевезення, монтування, скочування та розкочування. Завдяки багатству квітів ці паперові фони допоможуть створити необхідну атмосферу для будь-якого виду фотозйомки. Також ці фони можна використовувати як декорації на різних заходах та презентаціях.

Все це робить паперові фони серії  Savage Widetone незамінними помічниками у будь-якій фотостудії, де ви з легкістю зможете реалізувати найнеймовірніші творчі ідеї.

 

Savage Widetone Purple 1,36x11м (62-1253) - на сайті abcphoto. Якщо терміново необхідно знайти Фони фотоаксесуари не піднімайтеся з дивана, відвідайте наш віртуальний маркет abcphoto. Розгляньте каталог і підберіть Фон за економною ціною? Щоб легко підібрати Фон, Скористайтеся фільтрами. Введіть: Savage і перед вами з'явиться все Фони Savage. У нас ви легко знайдете необхідні фототовари. Як і надійність товарів не варто сумніватися. Товари, які можна замовити у нас, створені відомими виробниками, наприклад Falcon. Якщо виникли під час підбору Savage Widetone Purple 1,36x11м (62-1253) Запитайте наших фахівців. Посилку отримаєте Павлограді якомога швидше.

Виробник
Savage
Тип фону
паперовий
Колір фону Purple (№62)
Розмір
1,36x11м