Savage Widetone Super White 2,72x11м (1-12)

Код товару: С000004968
Фото: Savage Widetone Super White 2,72x11м  (1-12)

У наявності

Ціна: 3 190 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

 

Savage Widetone - це серія студійних безшовних фонів із паперу високої якості, які можна використовувати як у професійних, так і в аматорських фотостудіях. Завдяки невеликій ціні, чудовій якості та різноманітності кольорів, ця серія студійних фонів дуже швидко завоювала популярність у фотографів і користується високим попитом вже понад 60 років.

Фони серії Savage Widetone мають покриття антивідблиску і намотані на картонну тубу для зручності перевезення, монтування, скочування та розкочування. Завдяки багатству квітів ці паперові фони допоможуть створити необхідну атмосферу для будь-якого виду фотозйомки. Також ці фони можна використовувати як декорації на різних заходах та презентаціях. 

Все це робить паперові фони серії Savage Widetone незамінними помічниками у будь-якій фотостудії, де ви з легкістю зможете реалізувати найнеймовірніші творчі ідеї.

 

 

Savage Widetone Super White 2,72x11м (1-12) - на сайті магазину abcphoto.com.ua. Якщо терміново потрібно замовити Фони або інші аксесуари не покидаючи будинок, відвідайте наш електронний магазин abcphoto.com.ua. З асортименту підберіть Фон за прийнятною ціною? Щоб правильно підібрати Фон, за допомогою нашої системи навігації. Введіть: Savage і перед вами відкриються всі необхідні для вас Фони Savage. Як бачите, все досить просто. В якості товарів можна бути повністю впевненими Вся фототехніка, яку можна замовити у нас, створені лідируючими компаніями, наприклад Falcon. Якщо виникли під час вибору Savage Widetone Super White 2,72x11м (1-12) Запитайте наших кваліфікованих фахівців. Замовлення можна отримати Луцьку без затримок.