Savage Widetone Flaмingo 2,72x11м (92-12)

Код товару: С000008803
Фото: Savage Widetone Flaмingo 2,72x11м (92-12)

У наявності

Ціна: 3 090 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Savage Widetone - це серія студійних безшовних фонів із паперу високої якості, які можна використовувати як у професійних, так і в аматорських фотостудіях. Завдяки невеликій ціні, чудовій якості та різноманітності кольорів, ця серія студійних фонів дуже швидко завоювала популярність у фотографів і користується високим попитом вже понад 60 років.

Фони серії Savage Widetone мають покриття антивідблиску і намотані на картонну тубу для зручності перевезення, монтування, скочування та розкочування. Завдяки багатству квітів ці паперові фони допоможуть створити необхідну атмосферу для будь-якого виду фотозйомки. Також ці фони можна використовувати як декорації на різних заходах та презентаціях.

Все це робить паперові фони серії Savage Widetone незамінними помічниками у будь-якій фотостудії, де ви з легкістю зможете реалізувати найнеймовірніші творчі ідеї.

 

Savage Widetone Flaмingo 2,72x11м (92-12) - в онлайн-супермаркеті abcphoto. Якщо терміново потрібно купити Фони А також інші фототовари Не покидаючи вдома, зайдіть до нас в онлайн-маркет abcphoto. Розгляньте асортимент та підберіть Фон на вигідних умовах. Щоб точно підібрати Фон, за допомогою наших фільтрів. Введіть: Savage і перед вами відкриються всі необхідні для вас Фони Savage. У нас ви легко знайдете необхідні фототовари. Як товари ніяких сумнівів бути не може. Всі фототовари, які можна купити у нас, виробляють відомі фірми, наприклад . З'явилися під час замовлення Savage Widetone Flaмingo 2,72x11м (92-12) Запитайте безкоштовно нашим фахівцям. Транспортуємо продукцію в Костянтинівці в потрібні терміни.