Savage Widetone Pecan 2,72x11м (53-12)

Код товару: С000008784
Фото: Savage Widetone Pecan 2,72x11м (53-12)

У наявності

Ціна: 3 190 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Savage Widetone - це серія студійних безшовних фонів із паперу високої якості, які можна використовувати як у професійних, так і в аматорських фотостудіях. Завдяки невеликій ціні, чудовій якості та різноманітності кольорів, ця серія студійних фонів дуже швидко завоювала популярність у фотографів і користується високим попитом вже понад 60 років.

Фони серії Savage Widetone мають покриття антивідблиску і намотані на картонну тубу для зручності перевезення, монтування, скочування та розкочування. Завдяки багатству квітів ці паперові фони допоможуть створити необхідну атмосферу для будь-якого виду фотозйомки. Також ці фони можна використовувати як декорації на різних заходах та презентаціях.

Все це робить паперові фони серії Savage Widetone незамінними помічниками у будь-якій фотостудії, де ви з легкістю зможете реалізувати найнеймовірніші творчі ідеї.

 

Savage Widetone Pecan 2,72x11м (53-12) - у віртуальному маркеті abcphoto.com.ua. Якщо потрібно купити Фони або інші елементи фотототехніки не покидаючи квартири, відвідайте наш віртуальний магазин abcphoto. Виберіть із пропозицій Фон з вигодами для бюджету Щоб легко підібрати Фон, за допомогою навігації. Введіть: Savage і перед вами будуть усі Фони Savage. Як бачите, процедура підбору максимально спрощена. Можна не перейматися якістю товарів. Всі фототовари, які можна купити у нас, створені відомими виробниками, наприклад Savage. Якщо з'явилися при купівлі Savage Widetone Pecan 2,72x11м (53-12) Питання можна уточнити у наших менеджерів. Товари заберіть в Дніпрі максимально швидко.