Savage Widetone Beige 2,72x11м (25-12)

Код товару: С000007412
Фото: Savage Widetone Beige 2,72x11м (25-12)

У наявності

Ціна: 3 341 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

 

Savage Widetone - це серія студійних безшовних фонів із паперу високої якості, які можна використовувати як у професійних, так і в аматорських фотостудіях. Завдяки невеликій ціні, чудовій якості та різноманітності кольорів, ця серія студійних фонів дуже швидко завоювала популярність у фотографів і користується високим попитом вже понад 60 років.

Фони серії Savage Widetone мають покриття антивідблиску і намотані на картонну тубу для зручності перевезення, монтування, скочування та розкочування. Завдяки багатству квітів ці паперові фони допоможуть створити необхідну атмосферу для будь-якого виду фотозйомки. Також ці фони можна використовувати як декорації на різних заходах та презентаціях.

Все це робить паперові фони серії Savage Widetone незамінними помічниками у будь-якій фотостудії, де ви з легкістю зможете реалізувати найнеймовірніші творчі ідеї.

 

Savage Widetone Beige 2,72x11м (25-12) - на кращому сайті АВС Фото. Якщо терміново потрібно вибрати Фони А також інші фотоаксесуари не встаючи з дивана, зайдіть у наш інтернет магазин АВС Фото. Розгляньте пропозиції та підберіть Фон за доступною ціною. Щоб легше було підібрати Фон, Скористайтеся навігацією. Введіть: Savage і перед вами відкриються всі необхідні для вас Фони Savage. Як бачите, все досить просто. Можна не сумніватися як товар. Товари, які можна купити у нас, створені відомими фірмами, наприклад Falcon. З'явилися під час підбору Savage Widetone Beige 2,72x11м (25-12) Питання можна прояснити у наших фахівців. Товари отримаєте Дніпродзержинське своєчасно.