Savage Widetone Sand 1,36x11м (4-1253)

Код товару: С000008751
Фото: Savage Widetone Sand 1,36x11м (4-1253)

У наявності

Ціна: 1 590 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

 

Savage Widetone  - це серія студійних безшовних фонів із паперу високої якості, які можна використовувати як у професійних, так і в аматорських фотостудіях. Завдяки невеликій ціні, чудовій якості та різноманітності кольорів, ця серія студійних фонів дуже швидко завоювала популярність у фотографів і користується високим попитом вже понад 60 років.

Фони серії  Savage Widetone  мають покриття антивідблиску і намотані на картонну тубу для зручності перевезення, монтування, скочування та розкочування. Завдяки багатству квітів ці паперові фони допоможуть створити необхідну атмосферу для будь-якого виду фотозйомки. Також ці фони можна використовувати як декорації на різних заходах та презентаціях.

Все це робить паперові фони серії  Savage Widetone незамінними помічниками у будь-якій фотостудії, де ви з легкістю зможете реалізувати найнеймовірніші творчі ідеї.

 

Savage Widetone Sand 1,36x11м (4-1253) - в інет-магазині abcphoto. Якщо потрібно замовити Фони фотоаксесуари не встаючи з дивана, зайдіть у наш онлайн-каталог abcphoto.com.ua. Виберіть із пропозицій Фон за доступною ціною. Щоб легше було підібрати Фон, Скористайтеся нашою навігацією. Введіть: Savage і Вам будуть запропоновані різні Фони Savage. Як бачите, процедура підбору максимально спрощена. За якість товарів можна не хвилюватися. Всі товари, представлені в нашому магазині, створені найкращими світовими виробниками, наприклад Savage. Виникли при виборі Savage Widetone Sand 1,36x11м (4-1253) Питання можна прояснити у наших фахівців. Товари отримаєте Ужгород в швидкі терміни.

Виробник
Savage
Тип фону
паперовий
Колір фону Sand (№07)
Розмір
1,36x11м