Savage Widetone Sand 1,36x11м (4-1253)

Код товару: С000008751
Фото: Savage Widetone Sand 1,36x11м (4-1253)

У наявності

Ціна: 1 590 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

 

Savage Widetone  - це серія студійних безшовних фонів із паперу високої якості, які можна використовувати як у професійних, так і в аматорських фотостудіях. Завдяки невеликій ціні, чудовій якості та різноманітності кольорів, ця серія студійних фонів дуже швидко завоювала популярність у фотографів і користується високим попитом вже понад 60 років.

Фони серії  Savage Widetone  мають покриття антивідблиску і намотані на картонну тубу для зручності перевезення, монтування, скочування та розкочування. Завдяки багатству квітів ці паперові фони допоможуть створити необхідну атмосферу для будь-якого виду фотозйомки. Також ці фони можна використовувати як декорації на різних заходах та презентаціях.

Все це робить паперові фони серії  Savage Widetone незамінними помічниками у будь-якій фотостудії, де ви з легкістю зможете реалізувати найнеймовірніші творчі ідеї.

 

Savage Widetone Sand 1,36x11м (4-1253) - в електронному магазині АВС Фото. Якщо терміново потрібно купити Фони або інші фототовари Не виходячи з квартири, зайдіть до нас в електронний маркет abcphoto.com.ua. Розгляньте асортимент та підберіть Фон за гарною ціною? Щоб вам простіше було підібрати Фон, за допомогою зручної навігації. Введіть: Savage і Вам будуть показані всі Фони Savage. У нас підібрати фототехніку найпростіше. Можна не перейматися якістю товарів. Всі фотоаксессуари, які можна придбати у нас, створені відомими компаніями, наприклад Falcon. З'явилися під час підбору Savage Widetone Sand 1,36x11м (4-1253) Запитайте наших фахівців. Товар можна отримати в Сумах максимально швидко.

Виробник
Savage
Тип фону
паперовий
Колір фону Sand (№07)
Розмір
1,36x11м