Savage Widetone Deep Yellow 2,72x11м (71-12)

Код товару: С000008794
Фото: Savage Widetone Deep Yellow 2,72x11м (71-12)

У наявності

Ціна: 3 000 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

          
 
Savage Widetone - це серія студійних безшовних фонів із паперу високої якості, які можна використовувати як у професійних, так і в аматорських фотостудіях. Завдяки невеликій ціні, чудовій якості та різноманітності кольорів, ця серія студійних фонів дуже швидко завоювала популярність у фотографів і користується високим попитом вже понад 60 років.

Фони серії Savage Widetone мають покриття антивідблиску і намотані на картонну тубу для зручності перевезення, монтування, скочування та розкочування. Завдяки багатству квітів ці паперові фони допоможуть створити необхідну атмосферу для будь-якого виду фотозйомки. Також ці фони можна використовувати як декорації на різних заходах та презентаціях.

Все це робить паперові фони серії Savage Widetone незамінними помічниками у будь-якій фотостудії, де ви з легкістю зможете реалізувати найнеймовірніші творчі ідеї.
 

Savage Widetone Deep Yellow 2,72x11м (71-12) - у перевіреному інтернет-магазині abcphoto. Якщо терміново потрібно замовити Фони А також інші фототовари не встаючи з дивана, зайдіть у наш онлайн-супермаркет abcphoto. Розгляньте асортимент та виберіть Фон на кращих умовах. Щоб максимально просто підібрати Фон, скористайтеся зручною системою. Введіть: Savage і Ви побачите, які доступні для замовлення Фони Savage. У нас підібрати фотоаксессуари просто і швидко. Можна не думати про якість товарів. Вся фототехніка, яку можна купити у нас, виробляють відомі фірми, наприклад Falcon. З'явилися при виборі Savage Widetone Deep Yellow 2,72x11м (71-12) Запитайте наших фахівців. Замовлення отримаєте Броварах максимально швидко.