Savage Widetone Alмond 2,72x11м (79-12)

Код товару: С000008796
Фото: Savage Widetone Alмond 2,72x11м (79-12)

У наявності

Ціна: 3 000 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Savage Widetone - це серія студійних безшовних фонів із паперу високої якості, які можна використовувати як у професійних, так і в аматорських фотостудіях. Завдяки невеликій ціні, чудовій якості та різноманітності кольорів, ця серія студійних фонів дуже швидко завоювала популярність у фотографів і користується високим попитом вже понад 60 років.

Фони серії Savage Widetone мають покриття антивідблиску і намотані на картонну тубу для зручності перевезення, монтування, скочування та розкочування. Завдяки багатству квітів ці паперові фони допоможуть створити необхідну атмосферу для будь-якого виду фотозйомки. Також ці фони можна використовувати як декорації на різних заходах та презентаціях.

Все це робить паперові фони серії Savage Widetone незамінними помічниками у будь-якій фотостудії, де ви з легкістю зможете реалізувати найнеймовірніші творчі ідеї.

 

Savage Widetone Alмond 2,72x11м (79-12) - в електронному каталозі АВС Фото. Якщо потрібно замовити Фони або інші фототовари не виходячи з дому, зверніться до нас онлайн магазин abcphoto. Розгляньте пропозиції та підберіть Фон за економною ціною? Щоб максимально просто вибрати Фон, скористайтеся зручною системою фільтрів. Введіть: Savage і перед вами з'явиться Фони Savage. Як бачите, вибір максимально спрощений. Як і надійність товарів не варто сумніватися. Вся фототехніка, яку можна купити у нас, створені лідируючими компаніями, наприклад Falcon. Якщо виникли при купівлі Savage Widetone Alмond 2,72x11м (79-12) Запитайте наших професійних менеджерів. Доставка проводиться Чернігові своєчасно.