Savage Widetone Baby Blue 2,72x11м (47-12)

Код товару: С000008782
Фото: Savage Widetone Baby Blue 2,72x11м (47-12)

У наявності

Ціна: 3 000 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

        

Savage Widetone  - це серія студійних безшовних фонів із паперу високої якості, які можна використовувати як у професійних, так і в аматорських фотостудіях. Завдяки невеликій ціні, чудовій якості та різноманітності кольорів, ця серія студійних фонів дуже швидко завоювала популярність у фотографів і користується високим попитом вже понад 60 років.

Фони серії  Savage Widetone  мають покриття антивідблиску і намотані на картонну тубу для зручності перевезення, монтування, скочування та розкочування. Завдяки багатству квітів ці паперові фони допоможуть створити необхідну атмосферу для будь-якого виду фотозйомки. Також ці фони можна використовувати як декорації на різних заходах та презентаціях.

Все це робить паперові фони серії  Savage Widetone незамінними помічниками у будь-якій фотостудії, де ви з легкістю зможете реалізувати найнеймовірніші творчі ідеї.

 

Savage Widetone Baby Blue 2,72x11м (47-12) - у віртуальному маркеті abcphoto. Якщо потрібно купити Фони або інші аксесуари не встаючи з крісла, зайдіть до нас у віртуальний маркет abcphoto.com.ua. Розгляньте каталог та виберіть Фон за гарною ціною? Щоб максимально просто підібрати Фон, Скористайтеся фільтрами. Введіть: Savage і Ви побачите, які доступні для замовлення Фони Savage. У нас ви швидко знайдете потрібні фотоаксессуари. Можна не перейматися якістю товарів. Всі фотоаксессуари, які можна придбати у нас, створені лідируючими компаніями, наприклад Savage. З'явилися при покупці Savage Widetone Baby Blue 2,72x11м (47-12) Запитайте наших фахівців. Замовлений товар можна отримати Тернополі в швидкі терміни.

Виробник
Savage
Тип фону
паперовий
Колір фону Baby Blue (№47)
Розмір
2,72x11м