Savage Widetone Baby Blue 2,72x11м (47-12)

Код товару: С000008782
Фото: Savage Widetone Baby Blue 2,72x11м (47-12)

У наявності

Ціна: 3 000 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

        

Savage Widetone  - це серія студійних безшовних фонів із паперу високої якості, які можна використовувати як у професійних, так і в аматорських фотостудіях. Завдяки невеликій ціні, чудовій якості та різноманітності кольорів, ця серія студійних фонів дуже швидко завоювала популярність у фотографів і користується високим попитом вже понад 60 років.

Фони серії  Savage Widetone  мають покриття антивідблиску і намотані на картонну тубу для зручності перевезення, монтування, скочування та розкочування. Завдяки багатству квітів ці паперові фони допоможуть створити необхідну атмосферу для будь-якого виду фотозйомки. Також ці фони можна використовувати як декорації на різних заходах та презентаціях.

Все це робить паперові фони серії  Savage Widetone незамінними помічниками у будь-якій фотостудії, де ви з легкістю зможете реалізувати найнеймовірніші творчі ідеї.

 

Savage Widetone Baby Blue 2,72x11м (47-12) - в онлайн-маркеті abcphoto.com.ua. Якщо потрібно замовити Фони фотоаксесуари Не підводячись з дивана, зайдіть до нас в онлайн-супермаркет АВС Фото. Виберіть із каталогу Фон за бюджетною ціною? Щоб вам простіше було підібрати Фон, за допомогою наших фільтрів. Введіть: Savage і Ви побачите, які доступні для замовлення Фони Savage. У нас підібрати фототехніку найпростіше. За якість товарів можна не переживати. Всі фототовари з каталогу створені відомими фірмами, наприклад Falcon. Якщо з'явилися при виборі Savage Widetone Baby Blue 2,72x11м (47-12) Питання можна задати нашим фахівцям. Відправляємо продукцію в Кременчуці у стислі строки.

Виробник
Savage
Тип фону
паперовий
Колір фону Baby Blue (№47)
Розмір
2,72x11м