Savage Infinity Vinyl Pure White 1,52x2,13м (V01-0507)

Код товару: С000008807
Фото: Savage Infinity Vinyl Pure White 1,52x2,13м (V01-0507)

У наявності

Ціна: 2 920 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Savage Infinity Vinyl – одні з найвищих класних безшовних фонів, які підійдуть як для студійної фотозйомки, так і для виїзних заходів. Фони виготовлені з цілісного полотна тканини, краї якого прострочені щільною подвійною нейлоновою ниткою. Фон зручно кріпити на тримачах.

Головна особливість цих фонів – унікальна однорідна матова поверхня, що не відкидає відблисків. Ці фони ідеально підходять для фотографій, де потрібний високий контраст: наприклад, для драматичних портретів або комерційної фотографії.

Матеріал фону – міцний та зносостійкий вініл, який стійкий до механічних впливів та легко очищається водою з миючими засобами.

 

Savage Infinity Vinyl Pure White 1,52x2,13м (V01-0507) - на сайті магазину abcphoto. Якщо терміново потрібно замовити Фони або інші фототовари не встаючи з дивана, зайдіть у наш електронний магазин АВС Фото. З асортименту виберіть Фон за економною ціною? Щоб правильно вибрати Фон, Скористайтеся нашою навігацією. Введіть: Savage і перед вами будуть усі Фони Savage. У нас вибір фотоакссесуарів максимально простий. Можна не хвилюватися про якість товарів. Всі фотототовари, які є у нас, розроблені лідируючими компаніями, наприклад Savage. Виникли при замовленні Savage Infinity Vinyl Pure White 1,52x2,13м (V01-0507) Питання можна уточнити у наших фахівців. Замовлення заберіть у Черкасах без затримок.