Savage Widetone Blueмist 1,36x11м (41-1253)

Код товару: С000008750
Фото: Savage Widetone Blueмist 1,36x11м (41-1253)

У наявності

Ціна: 1 590 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Savage Widetone - це серія студійних безшовних фонів із паперу високої якості, які можна використовувати як у професійних, так і в аматорських фотостудіях. Завдяки невеликій ціні, чудовій якості та різноманітності кольорів, ця серія студійних фонів дуже швидко завоювала популярність у фотографів і користується високим попитом вже понад 60 років.

Фони серії Savage Widetone мають покриття антивідблиску і намотані на картонну тубу для зручності перевезення, монтування, скочування та розкочування. Завдяки багатству квітів ці паперові фони допоможуть створити необхідну атмосферу для будь-якого виду фотозйомки. Також ці фони можна використовувати як декорації на різних заходах та презентаціях.

Все це робить паперові фони серії Savage Widetone незамінними помічниками у будь-якій фотостудії, де ви з легкістю зможете реалізувати найнеймовірніші творчі ідеї.

 

Savage Widetone Blueмist 1,36x11м (41-1253) - на сайті магазину abcphoto.com.ua. Якщо потрібно замовити Фони А також інші фототовари не встаючи з дивана, зайдіть у наш онлайн-каталог abcphoto. Виберіть із запропонованих варіантів Фон зі знижками? Щоб простіше було підібрати Фон, за допомогою нашої системи навігації. Введіть: Savage і Ви побачите доступні для замовлення Фони Savage. Як бачите, все досить просто. За якість деталей можна не хвилюватися. Всі фототовари, які можна купити у нас, створені відомими компаніями, наприклад Savage. Виникли при покупці Savage Widetone Blueмist 1,36x11м (41-1253) Питання можна прояснити у наших менеджерів. Доставка проводиться Миколаєві в необхідні терміни.