Savage Widetone Bone 1,36x11м (51-1253)

Код товару: С000008753
Фото: Savage Widetone Bone 1,36x11м (51-1253)

У наявності

Ціна: 1 590 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Savage Widetone  - це серія студійних безшовних фонів із паперу високої якості, які можна використовувати як у професійних, так і в аматорських фотостудіях. Завдяки невеликій ціні, чудовій якості та різноманітності кольорів, ця серія студійних фонів дуже швидко завоювала популярність у фотографів і користується високим попитом вже понад 60 років.

Фони серії  Savage Widetone  мають покриття антивідблиску і намотані на картонну тубу для зручності перевезення, монтування, скочування та розкочування. Завдяки багатству квітів ці паперові фони допоможуть створити необхідну атмосферу для будь-якого виду фотозйомки. Також ці фони можна використовувати як декорації на різних заходах та презентаціях.

Все це робить паперові фони серії  Savage Widetone незамінними помічниками у будь-якій фотостудії, де ви з легкістю зможете реалізувати найнеймовірніші творчі ідеї.

 

Savage Widetone Bone 1,36x11м (51-1253) - у віртуальному магазині АВС Фото. Якщо потрібно вибрати Фони А також інші елементи фототехніки не встаючи з дивана, зайдіть у наш віртуальний магазин abcphoto. Розгляньте пропозиції та виберіть Фон за гарною ціною? Щоб правильно вибрати Фон, за допомогою нашої системи фільтрів. Введіть: Savage і Ви побачите всі необхідні Фони Savage. Як бачите, процедура підбору максимально спрощена. Як товари ніяких сумнівів бути не може. Всі фотоаксессуари, які можна придбати у нас, створені перевіреними компаніями, наприклад Falcon. З'явилися при покупці Savage Widetone Bone 1,36x11м (51-1253) Питання можна прояснити у наших фахівців. Посилання прийде в Кам'янець-Подільському максимально швидко.

Виробник
Savage
Тип фону
паперовий
Колір фону Bone (№51)
Розмір
1,36x11м