Savage Widetone Chestnut 1,36x11м (16-1253)

Код товару: С000008738
Фото: Savage Widetone Chestnut 1,36x11м (16-1253)

У наявності

Ціна: 1 590 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

 

Savage Widetone - це серія студійних безшовних фонів із паперу високої якості, які можна використовувати як у професійних, так і в аматорських фотостудіях. Завдяки невеликій ціні, чудовій якості та різноманітності кольорів, ця серія студійних фонів дуже швидко завоювала популярність у фотографів і користується високим попитом вже понад 60 років.

Фони серії Savage Widetone мають покриття антивідблиску і намотані на картонну тубу для зручності перевезення, монтування, скочування та розкочування. Завдяки багатству квітів ці паперові фони допоможуть створити необхідну атмосферу для будь-якого виду фотозйомки. Також ці фони можна використовувати як декорації на різних заходах та презентаціях. 

Все це робить паперові фони серії Savage Widetone незамінними помічниками у будь-якій фотостудії, де ви з легкістю зможете реалізувати найнеймовірніші творчі ідеї.

 

 

Savage Widetone Chestnut 1,36x11м (16-1253) - в надійному інтернет-магазині АВС Фото. Якщо терміново потрібно купити Фони фотоаксесуари не встаючи з дивана, відвідайте наш онлайн-маркет abcphoto. Вам слід розглянути варіанти та вибрати Фон з вигодами для бюджету Щоб правильно підібрати Фон, скористайтеся нашими фільтрами. Введіть: Savage і перед вами відкриються всі необхідні для вас Фони Savage. У нас ви швидко знайдете потрібні фотоаксессуари. За якість товарів можна не переживати. Всі фотоаксессуари, які є у нас, створені відомими фірмами, наприклад Savage. Якщо виникли під час вибору Savage Widetone Chestnut 1,36x11м (16-1253) Запитайте наших професіоналів. Замовлену продукцію можна отримати в Івано-Франківську у мінімальні терміни.