Savage Widetone Orange 1,36x11м (24-1253)

Код товару: С000008741
Фото: Savage Widetone Orange 1,36x11м (24-1253)

У наявності

Ціна: 1 590 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Savage Widetone - це серія студійних безшовних фонів із паперу високої якості, які можна використовувати як у професійних, так і в аматорських фотостудіях. Завдяки невеликій ціні, чудовій якості та різноманітності кольорів, ця серія студійних фонів дуже швидко завоювала популярність у фотографів і користується високим попитом вже понад 60 років.

Фони серії Savage Widetone мають покриття антивідблиску і намотані на картонну тубу для зручності перевезення, монтування, скочування та розкочування. Завдяки багатству квітів ці паперові фони допоможуть створити необхідну атмосферу для будь-якого виду фотозйомки. Також ці фони можна використовувати як декорації на різних заходах та презентаціях.

Все це робить паперові фони серії Savage Widetone незамінними помічниками у будь-якій фотостудії, де ви з легкістю зможете реалізувати найнеймовірніші творчі ідеї.

 

Savage Widetone Orange 1,36x11м (24-1253) - у віртуальному магазині abcphoto. Якщо потрібно придбати Фони А також інші фотоаксесуари не встаючи з дивана, зайдіть у наш онлайн-супермаркет АВС Фото. Вам потрібно розглянути пропозиції та підібрати Фон за гарною ціною? Щоб простіше було підібрати Фон, Скористайтеся фільтрами. Введіть: Savage і перед вами будуть усі Фони Savage. У нас ви швидко підберете потрібні фототовари. Як товари можна бути впевненими. Всі фототовари, представлені у нас, розроблені лідируючими компаніями, наприклад Savage. З'явилися при виборі Savage Widetone Orange 1,36x11м (24-1253) Запитайте наших менеджерів. Фототехніку отримаєте Ужгород без затримок.